اجرائی کشوری

توقف خانگی ماشین سازی برابر خونه به خونه

تیم ماشین‌سازی تبریز در سومین بازی خانگی خود به یک تساوی دیگر دست یافت.

در هفته ششم لیگ دسته اول ایران تیم ماشین‌سازی تبریز در ورزشگاه باغشمال تبریز میزبان تیم خونه به خونه بابل بود که این دیدار در نهایت با تساوی دو بر دو خاتمه یافت.
در این بازی ابتدا ماشین‌سازی تبریز در دقیقه 3 توسط امین قاسمی‌نژاد به گل دست یافت، اما پیش از پایان نیمه اول هادی شکوری بازی را به تساوی کشاند.
در نیمه دوم این تیم مهمان بود که در همان دقایق نخست زهر خود را ریخته و توسط حسین کیانی برای بار دوم دروازه تیم میزبان را فرو ریخت.
شاگردان نادر دست‌نشان بعد از این گل نبض بازی را در دست گرفته و در دقیقه 63 باز هم توسط امین قاسمی‌نژاد به گل دست یافتند و تعادل در نتیجه بازی برقرار شد.
حملات تیم ماشین‌سازی در دقایق باقیمانده نتیجه لازم را در برنداشته و در نهایت بازی دو تیم با تساوی دو بر دو به اتمام رسید.
با این تساوی ماشین‌سازی با دو پیروزی و 4 تساوی، 10 امتیازی شده و رتبه سوم خود را همچنان حفظ کرد. پیکان تهران با 16 امتیاز و فجر سپاسی شیراز با 12 امتیاز تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی هستند.
از رقابت‌های لیگ دسته اول ایران جام آزادگان سه تیم به لیگ برتر صعود کرده و 5 تیم نیز به لیگ دسته دو سقوط می‌کنند.
تیم ماشین‌سازی در رقابت‌های این فصل برابر تیم‌های آلومینیوم هرمزگان و فولاد یزد به برتری دست یافته و در مصاف با تیم‌های آلومینیوم اراک، خیبر خرم‌آباد، نفت آبادان و خونه به خونه بابل مساوی کرده است.