اجرائی کشوری

توقف خارج از خانه گسترش فولاد در ایستگاه راه آهن

در هفته دهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های راه آهن و گسترش فولاد تبریز روز سه شنبه به تساوی بدون گل رسیدند تا با این نتیجه، امتیازات بازی را به صورت مساوی بین خود تقسیم کرده باشند.

این بازی که در ورزشگاه شهدای قدس و به میزبانی راه آهنی ها انجام می شد با حفظ توپ در میانه میدان آغاز شد و دو تیم سعی کردند تا بازی را در میانه میدان نگه دارند، به همین دلیل در نیمه ابتدایی نیمه اول دو تیم نتوانستند حمله موثری روی دروازه یکدیگر داشته باشند، پس از آن تا پایان نیمه اول دو تیم چند حمله روی دروازه یکدیگر داشتند اما هیچکدام در به ثمر رساندن آن موفق نبودند. 

اما در نیمه دوم بازهم دو تیم از ابتدا به فکر گل نخوردن بودند و قبل از اینکه برنامه ای برای بازکردن دروازه حریف داشته باشند به دنبال این بودند تا دروازه خود را بازشده نبینند و به همین تمام تمرکز خود را روی گل نخوردن گذاشته بودند، البته گسترش فولادی ها بیشتر از حریف خود، باز کردن دروازه حریف را مدنظر داشتند و چند بار نیز به تهدید دروازه راه آهنی ها پرداختند، البته در این میان تیم میزبان نیز به این موضوع نگاه داشت اما کمتر از حریف خود موقعیت برای گلزنی ایجاد کرد.

در نهایت با این تساوی بدون گل، راه آهنی ها به امتیاز 10 رسیدند و جایگاه سیزدهم جدول ایستادند و گسترش فولاد چهارده امتیازی نیز خود را در رده هشتم جدول رده بندی دید.

البته ناگفته نماند شاگردان کمالوند که در دو دیدار قبلی مقابل حریفان خود به تساوی رسیده بودند، از این حیث هت تریک کردند.

رضا عادل به همراه علی اکبر عظیم پو و سعید آلوردی کار قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیمی کریمی، سیداحمد مهدی زاده، حمیدرضا دیوسالار، میلاد محمدی، حسین خیری، سیدحسین کریمی، مهرداد محمدی، استرندوال و امین منوچهری
سرمربی: مهدی تارتار 

گسترش فولاد تبریز: گئورگ گئورگیف، سیدامید نظامی پور، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، امیر کریمی، محمد نصرتی، مهدی کیانی، داریوش شجاعی، ایوب کلانتری، محمد ابراهیمی و شهرام گودرزی
سرمربی: فراز کمالوند

دقایق حساس:

دقیقه 34 – شهرام گوردرزی در یکی از معدود موقعیت های این بازی در این لحظه در موقعیتی ایده آل صاحب توپ شد و در حالی که دروازه خالی را روبروی خود داشت، ضربه خود را از بالای دروازه به بیرون زد.

دقیقه 38 – در صحنه ای مشکوک در محوطه جریمه گسترشی ها، مهاجم راه آهنی ها در موقعیتی مشکوک مهاجم راه آهنی ها سرنگون شد اما داور این بازی اعتقادی به پنالتی نداشت و اعلام کرنر کرد.

دقیقه 39 – شوت محکم و سرکش راه آهنی ها از بالای دروازه گئورگیف به بیرون رفت.

دقیقه 64 – محمد ابراهیمی در محوطه جریمه راه آهنی ها صاحب یک موقعیت شد و ضربه خود را روانه دروازه این تیم کرد اما این توپ توسط ننزیچ مهار شد.

دقیقه 68 – مهرداد محمدی، شوت سرکشی را روانه دروازه گسترش کرد اما این توپ توسط گئورگیف مهار شد.

دقیقه 75 – ایوب کلانتری ضربه ایستگاهی گسترشی ها را محکم و سرکش به سمت دروازه راه آهن شوت زد اما این توپ خطرناک از بالای دروازه این تیم به بیرون رفت.

دقیقه 76 – شوت محکم و ناگهانی نصرتی با فاصله کمی از بالای دروازه راه آهن به بیرون رفت.

دقیقه 85 – ضربه خطرناک محمد ابراهیمی با نوک انگشتان ننزیچ راهی کرنر شد.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید