امور شهرستان ها

تودیع و معارفه رئیس هیأت فوتبال شهرستان بناب

 

طی مراسم باشکوهی در شهرستان بناب آقای رسول رهبر فام یکی از داوران مطرح سالهای نچندان دور این شهرستان در لیگ برتر فوتبال کشور و عضو فعلی شورای اسلامی شهربناب بعنوان رئیس هیأت فوتبال شهرستان بناب معرفی و از زحمات ۱۸ ساله آقای رحیم پاکیزه خوی با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.

در این آئین رئیس هیأت فوتبال استان ، فرماندار محترم ، رئیس اداره ورزش و جوانان محترم ، شهردار محترم، رئیس و اعضای شورای شهر، اعضاء هیأت فوتبال، پیشکسوتان و ورزشکاران بناب حضور چشمگیر داشتند.

جواد ششگلانی قبل از معرفی رئیس جدید هیأت فوتبال شهرستان بناب اظهار داشت آقای رحیم پاکیزه خوی بیش از ۱۸ سال سابقه حضور دارند که در این مدت خدمات شایانی را به فوتبال شهرستان انجام داده اند و علیرغم اینکه محل کار ایشان خارج از شهرستان بناب بود باز توانسته اند بنحو احسن در حوزه مسؤولیت خود خدمات شایانی را انجام دهند که برخود وظیفه میدانم از خدمات ارزنده ایشان تقدیر و تشکر نمایم.

رئیس هیأت فوتبال استان در ادامه آقای رسول رهبر فام یکی از چهره های ورزشی و از داوران مطرح سال های نه چندان دور و عضو شورای اسلامی شهر بناب را بعنوان رئیس هیأت فوتبال شهرستان بناب به مدت ۴ سال منصوب و معرفی نمودند  و از اهالی فوتبال و مسؤولین شهرستان درخواست نمودند که مثل گذشته به حمایت ها و پشتیبانی های خود ادامه دهند.