دسته‌بندی نشده روابط عمومی

تعویض کارت های پوشش خبری و تصویری در نیم فصل دوم

روابط عمومی سازمان لیگ شرایط ثبت نام و صدور کارت پوشش ‏خبری- تصویری در نیم فصل دوم مسابقات فوتبال لیگ برتر برای رسانه‌های داخلی و خارجی فصل آینده ‏را اعلام کرد.‏

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، خبرنگاران، ‏گزارشگران، عکاسان و تصویربرداران تمام ‏نمایندگان رسانه‌های ‏گروهی مدارک خود را برای صدور کارت ‏شناسایی پوشش خبری- ‏تصویری ویژه نیم فصل دوم فصل مسابقاتی ۹۸-۹۷ ‏لیگ برتر و لیگ دسته یک بایستی حداکثر تا هشتم دی ماه تحویل دهند.

محمدرضا تقیون، مدیر روابط عمومی و امور رسانه ای هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این رابطه اظهار داشت:

“اصحاب رسانه عزیز فعال در استان بایستی معرفی‌نامه معتبر از رسانه‌ها با مهر و امضا بالاترین مقام مسئول، کپی ‏کارت ‏ملی، شناسنامه و یک قطعه عکس پرسنلی جدید ( ۳*۴ تمام رخ رنگی با ‏زمینه ‏سفید) به عنوان مدارک مورد نیاز برای صدور کارت‌های شناسایی و ‏خبری ‏برای رسانه های داخلی را حداکثر تا روز هشتم دی ماه تحویل روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی داده و رسید دریافت کنند. اصحاب رسانه عزیز در نظر داشته باشند که به درخواست های بعد از هشتم دی ماه  ترتیب اثر داده نخواهد شد. شایسته است که این عزیزان تا پایان موعد تعیین شده از سوی سازمان لیگ مدارک مورد نظر را در اختیار هیات فوتبال قرار دهند تا اقدامات لازم در این صورت انجام شود.”

وی ادامه داد:

شبکه های تلویزیونی نیز لیست گزارشگران، تصویربرداران و سایر عوامل فنی را از طریق حراست صدا و سیما و با در نظر گرفتن اولویت ها به روابط عمومی وامور رسانه ای هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی ارائه نمایند.

“نکته مهم دیگر اینکه با توجه به دستورالعمل دریافتی از سوی سازمان لیگ فوتبال ایران ارائه مدارک فقط به صورت حضوری خواهد بود و هیچ گونه مدرکی به غیر از حالت حضوری از اصحاب رسانه دریافت نخواهد شد.”