اجرائی کشوری

تساوی گسترش فولاد برابر نفت تهران

هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال

تساوی گسترش فولاد برابر نفت تهران

گسترش فولاد در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال مقابل میزبانش نفت تهران به تساوی یک بر یک دست یافت و برای اولین بار در این رقابت‌ها در خانه تیم زرد پوش تهرانی موفق به کسب امتیاز شد.

از دیدارهای لیگ برتر فوتبال که در چارچوب هفته سیزدهم این رقابت‌ها برگزار ‌شد، گسترش فولاد در خانه نفت تهران به تساوی یک بر یک رسیده و برابر میزبانش به تقسیم امتیاز رضایت داد.

یاران کمالوند در این مسابقه با گل دقیقه 33 سید محسن حسینی برنده به رختکن رفتند اما در نیمه دوم این تیم نفت بود که در دقیقه 74 توسط رضا اسدی به گل تساوی دست یافت و در پایان از شکست خانگی گریخت.

گسترش فولاد درحالی موفق به کسب امتیاز از خانه نفت شد که پیش از این در تمامی دیدارهای قبلی خود برابر این تیم در تهران با شکست به تبریز بازگشته بود.

جالب اینکه آبی و زرد پوشان تبریز با احتساب این بازی در تمامی دیدارهای خارج از خانه این فصل خود به تساوی رسیده‌اند. همچنین نفت تهران نیز برای اولین بار در فصل جاری در خانه مجبور به تقسیم امتیاز شد.

با این نتیجه گسترش فولاد مجموع امتیازات خود را به عدد 14 افزایش داد اما با از دست دادن فرصت صعود به میانه جدول، بدون تغییر در جایگاه دوازدهم باقی ماند و این درحالی است که در سمت مقابل نفت تهران با تساوی امروز 20 امتیازی شده و جای خود را در رده سوم به ذوب آهن داد و خود در مکان چهارم ایستاد.

گروه داوری: داور وسط: علیرضا فغانی – کمک‌ها: سجاد طوری و رضا قیم

اخطار :محمدرضا خلعتبری از گسترش فولاد

نفت تهران :میلاد فراهانی، رضا علیاری، محمد دانشگر، آرش رضاوند، اکبر صادقی، محمد قاضی، رضا اسدی، ایگور پراهیچ (احمد آل نعمه)، فرید محمدی زاده، عباس بوعذار (عیسی آل کثیر) و ارسلان مطهری
سرمربی: علی دایی

گسترش فولاد تبریز : کوروش ملکی، یوسف سیدی (مصطفی اکرامی)، مرتضی اسدی، داریوش شجاعیان، محمدرضا خلعتبری (محمد امین درویشی)، محسن حسینی، علیرضا نقی‌زاده، لوسیانو پریرا، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده و رضا خالقی‌فر
سرمربی: فراز کمالوند

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید