اجرائی کشوری

تساوی ماشین سازی مقابل آلومینیوم اراک

از هفته چهارم لیگ دسته یک فوتبال کشور دو تیم ماشین سازی و آلومینیوم اراک از ساعت 17:20 امروز در ورزشگاه تختی تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان 90 دقیقه تلاش با تساوی یک بر یک خاتمه یافته و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

هنوز دو دقیقه از آغاز بازی نگذشته بود که تیم مهمان موفق شد توسط رضا اعتمادی به گل برسد تا ماشین سازی در حضور 6 هزار نفری هوادارانش غافلگیر شود.

شاگردان دست نشان پس از این گل تیم برتر میدان بودند اما جز یک بار نتوانستند دروازه تیم حریف را باز کنند. گل تساوی سبزجامگان در دقیقه 16 و روی ارسال زیبای رئیسی نسب با ضربه سر فرزاد محمدی وراد دروازه اسلامی شد….

در نیمه دوم نیز با وجود اخراج بازیکن تیم آلومینیوم اراک در دقیقه 50 بازی تیم ماشین سازی نتوانست از برتری نفری خود استفاده کند و در نهایت مقابل تیم ده نفره آلومینیوم با تساوی یک بر یک متوقف شد.

با این نتیجه شاگردان دست نشان در دومین دیدار خانگی فصل نیز متوقف شدند اما یک امتیاز این بازی سبزپوشان تبریز را 8 امتیازی کرده و در همان رده سوم جدول نگه داشت. تیم اراکی نیز که در 3 هفته ابتدایی لیگ مقابل حریفانش به تساوی رضایت داده بود در این دیدار نیز نوار تساوی‌های خود را ادامه داد. این تیم با 4 امتیاز مکان چهاردهم جدول را به خود اختصاص داده است.

ماشین سازی تبریز: روزبه سینگی، علی جراح کار، مهدی محمدپور، مجتبی بیژن، فرشاد پور خان محمد، پویا سیف پناهی، افشین دانشیان، امیر قاسمی نژاد، فرزاد محمدی، ایمان رئیسی نسب و محمد فتحی.

سرمربی: نادر دست نشان

آلومینیوم اراک: سید مهدی اسلامی، میلاد رخشان، ابوالفضل قربانی، احمد عریزاد، سید مرتضیب محفوظی، ابوالفضل کمائی، عباس یحیی بیگی، حامد بصیری، رضا اعتمادی، میرهادی میرجوان و جواد مولائی.

سرمربی: غلامرضا دلگرم