اجرائی کشوری

تساوی خانگی ماشین سازی در مصاف با شهرداری اردبیل

 

از هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال کشور دوشنبه ماشین سازی تبریز و شهرداری اردبیل دو نماینده دیار آذربایجان در این رقابت‌ها در تبریز به مصاف هم رفتند که در پایان این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا در روز پیروزی مدعیان در خارج از خانه، دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کنند.

در این بازی که از ساعت 15:30 در ورزشگاه تختی (باغشمال) تبریز برگزار شد، ماشین سازی در حالی چهارمین توقف خانگی خود را تجربه کرد که این بازی در نیمه اول بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم فرزاد محمدی مهاجم ارومیه‌ای سبزقبایان در دقیقه 66 دروازه تیم مهمان را باز کرد تا تیم میزبان پیش بیافتد اما تیم اردبیل که در این بازی بدون سرمربی در بازی حاضر شده بود در دقیقه 86 توسط میرعلی سیدسلیمانی گل تساوی را به ثمر رساند تا بدین ترتیب دربی آذربایجان به تساوی یک بر یک بیانجامد.

با این نتیجه ماشین سازی 15 امتیازی شده و به رده پنجم جدول صعود کرد و شهرداری اردبیل نیز با همان 9 امتیاز در همان رده چهاردهم باقی ماند.

ماشین سازی تبریز: پیمان شاملو، علی جراح کار، مهدی محمدپور (70 – اکبر آفاقی)، مجتبی بیژن، پویا سیف پناهی، سجاد سیفی، ایمان رئیسی نسب (62 – حسین دوستدار)، امین قاسمی نژاد، افشین دانشیان، فرزاد محمدی و حسین قره داغی.

شهرداری اردبیل: رحیم اصغرزاده، نصرت غنی زاده (38 – علی سلیمانی)، سید مهران موسوی، محمد سیا، احسان کیانی، بهمن یوسفی زاده، نوید خدا بنده لو (67 – علی سلیمانی)، سید روح الله نعمتی، علی علیزاده، سجاد عرفانی (79 – مرتضی حیدری) و پیمان رنجبر. 

گروه داوری: حمید حاج ملک- جهانبخش آرمان- قاسم بهاری- سجاد لطافتی، ناظر داوری:محمدحسین اسدی

اخطار: ایمان رئیسی نسب، افشن دانشیان و سجاد سیفی از ماشین سازی و پیمان رنجبر از شهرداری اردبیل

شایان ذکر است؛ سبزقبایان فوتبال آذربایجان در هفته یازدهم این رقابت‌ها روز دوشنبه هفته آینده 27 مهر ماه در گیلان به مصاف میزبانش داماش گیلان خواهد رفت.