اجرائی کشوری

تساوی خانگی شهرداری مقابل پارسه تهران

 

 

 

دو تیم شهرداری تبریز و پارسه تهران از سری رقابت های هفته بیستم لیگ دسته یک فوتبال کشور و از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین چمن اختصاصی باشگاه شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

در صورتی که تیم شهرداری تبریز در نیمه اول بازی کاملا بی انگیزه و محتاطانه ظاهر شده و موفق به گلزنی نشد ولی چند صحنه خطرناک برای دو تیم رقم خورد. تا اینکه تیم میهمان قبل از آن ها دست به کار شده و قفل دروازه ها را در دقیقه ۵۵ بازی و به وسیله محمد شادکام به ثمر رساند.

پس از به ثمر رسیدن این گل نیز شاگردان خداداد حملات گسترده ای روی دروازه پارسه داشتند اما پس از گذشت بیست دقیقه و به وسیله ی احسان پیر هادی بازی را به تساوی کشاندند. در دقایق باقی مانده نیز هیچ یک از دو تیم موفق به گشودن دروازه دیگری نشدند تا بازی با همان نتیجه تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

علی رغم اینکه تیم پارسه تهران جزو مدعیان قهرمانی در این فصل رقابت ها و صعود به رقابت های لیگ برتر می باشد، تیم شهرداری تبریز نیز با توجه به استراحت بیشتر نسبت به حریف، برخورداری از امتیاز میزبانی و از همه مهمتر نتایج ضعیف هفته های اخیر به همراه خطر سقوط به لیگ دسته یک، باید در این دیدار بسیار کوشاتر و بهتر ظاهر می شد تا وضعیت خود در جدول رده بندی را بهتر کند.

این نتیجه، سومین تساوی پی در پی شاگردان خداداد عزیزی و نیز پنجمین بازی پشت سرهم بدون برد آنان می باشد. با اوضاع کنونی و وضعیت بازی که تیم شهرداری تبریز با آن رو به رو است،

تیم شهرداری تبریز هم اکنون با ۲۰ امتیاز در رده نهم جدول چهارده تیمی رقابت های گروه ب لیگ دسته اول کشور قرار داشته و باید در دو هفته آینده ابتدا در یزد به مصاف فولاد این شهر رفته و در هفته پایانی رقابت ها نیز در تبریز میزبان گل گهر سیرجان باشد. شهرداری به احتمال زیاد می تواند با کسب ۶ یا حتی ۴ امتیاز از این دو بازی، سهمیه خود را حفظ کرده و حضور در لیگ دسته دو را تجربه نکند.