اجرائی کشوری

تساوی ارزشمند تراکتور در خانه استقلال خوزستان

 در یکی از دیدارهای آغازین هفته بیستم لیگ برتر فوتبال تیم های استقلال خوزستان و تراکتورسازی تبریز از ساعت 15 روز جمعه در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا دو تیم امتیازات بازی را تقسیم کنند.

هر دو گل این بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، بدین ترتیب که ابتدا در نیمه نخست علی اصغر عاشوری در دقیقه 14 برای تیم میزبان گلزنی کرد و تیم خوزستانی این نیمه را با برتری به رختکن رفت اما در نیمه دوم محمد ایرانپوریان که به عنوان یار جانشین به میدان آمده بود، در دقیقه 82 کار را به تساوی کشاند و در نهایت بازی نیز با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

 با این تساوی استقلال خوزستان 37 امتیازی شده و موقتا به صدر جدول رقابت ها صعود کرد و تراکتورسازی نیز شمار امتیازاتش را به عدد 28 افزایش داده و در همان رده هفتم باقی ماند.

همچنین ثبت این نتیجه موجب شد تا شکست ناپذیری سرخ پوشان فوتبال تبریز برابر تیم مدعی خوزستانی در رقابت های لیگ برتر همچنان تداوم یابد.

استقلال خوزستان: فرناندو خسوس، محمد طیبی، پیمان شیرزادی، دانیال ماهینی، عقیل کعبی، فرشاد جان فزا، موسی کولیبالی، حکیم نصاری، رحیم زهیوی (امید سینگ)، علی اصغر عاشوری (حمدالله ابدام) و حسن بیت سعید.

سرمربی: عبدالله ویسی

تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری، شجاع خلیل زاده، خالد شفیعی، علی حمودی، سعید آقایی، مهدی کیانی، سینا عشوری (محمد ایرانپوریان)، بختیار رحمانی (ایوب کلانتری)، سروش رفیعی، آلویز نانگ (آگوستو سزار) و مهدی شریفی.

سرمربی: امیر قلعه نویی