اجرائی کشوری

ترشيز: حضور 60 هزار تماشاگر انگيزه بازيكنان را افزايش داد

هافبك تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز حضور 60 هزار تماشاگر در ورزشگاه يادگار امام تبريز را موجب افزايش انگيزه بازيكنان عنوان كرد… مجتبي ترشيز در خصوص بازي برابر ملوان بندر انزلي اظهار داشت: يكي از زيباترين بازي‌هاي خود را در اين ديدار به نمايش گذاشتيم؛ شايد يكي از مهم‌ترين دلايل آن حضور 60 هزار هوادار در ورزشگاه يادگار امام تبريز بود. حضور اين تعداد تماشاگر در ورزشگاه موجب افزايش روحيه بازيكنان مي‌شود.
وي ادامه داد: از پيروزي برابر تيم ملوان خوشحال هستم چون با كسب اين نتيجه تماشاگران با خوشحالي ورزشگاه را ترك كردند. اميدوارم در بازي‌هاي بعدي هم اين روند ادامه داشته باشد و بتوانيم تماشاگران مشتاق را در ورزشگاه‌ها ببينيم.
هافبك تيم فوتبال تراكتور‌سازي تبريز با اشاره به بازي خوب تراكتور در ديدار برابر ملوان افزود: از نظر هماهنگي نسبت به حريف بسيار بهتر بوديم و توانستيم توپ را در تمام سطح زمين بچرخانيم؛ تيم ما كم‌كم به آمادگي كامل مي‌رسد.
ترشيز فوتبال بدون تماشاگر را بسيار بد عنوان كرد و در خصوص حضور 90 دقيقه‌اي خود در اين بازي ادامه داد: اين نظر سرمربي بود كه من به صورت كامل در تركيب قرار بگيرم البته معتقدم كه در آمادگي خوبي قرار داشتم. اميدوارم اين روند ادامه داشته باشد و با نظر سرمربي بتوانم براي تراكتور بازي كنم.
ديدار تيم‌هاي تراكتورسازي تبريز و ملوان بندرانزلي در هفته ششم ليگ برتر در ورزشگاه يادگار امام تبريز در حضور بيش از 60 هزار تماشاگر برگزار شد و در پايان تيم تراكتورسازي موفق شد با نتيجه 2 بر صفر حريف خود را با شكست بدرقه كند.