اجرائی کشوری

تراکتور سازی شانس بیشتری را براي كسب سهميه آسيايي دارد

از سری مسابقات لیگ برتر – هفته سی و دوم ، نتايج رقم خورده در بازي ها شانس تيم تراكتورسازي تبريز را براي كسب سهميه آسيايي بيش از پيش كرد. توقف تيم هاي استقلال، ذوب آهن و پيروزي مقابل حريفان خود در اين هفته، اميدهاي تراكتورسازي را براي كسب سهميه آسيايي و صعود در جدول رده بندي افزايش داد.
نتايجي كه در اين هفته و براي رقيبان تراكتورسازي رقم خورد بهترين فرصت را براي اين تيم فراهم كرده تا خود را حداقل تا رده سوم جدول رده بندي و صعود قطعي به جام قهرماني باشگاه هاي آسيا بالا بكشد.
در بازي هاي انجام شده در هفته سي و دوم، سپاهان با بردي كه مقابل صنعت نفت به دست آورد به جام و قهرماني در ليگ نزديك تر شد و با يك تساوي و يك امتياز مي تواند جام قهرماني اين دوره را بالاي سر ببرد.
رقابت براي نايب قهرماني در اين فصل از رقابت ها بين دو تيم استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان است و هر تيمي كه در دو بازي باقيمانده بيشترين امتياز را بگيرد نايب قهرمان اين دوره مي شود و در اين ميان تيم استقلال با 59 امتياز شانس بيشتري نسبت به ذوب آهن 57 امتيازي براي دوم شدن دارد.
تراكتورسازي تبريز كه هنوز سه بازي تا پايان رقابت هاي اين فصل دارد مترصد فرصتي مناسب است تا با كسب امتيازهاي لازم از بازي باقيمانده، نام خود را به عنوان يكي از نماينده هاي ايران در جام باشگاه هاي آسيا ثبت كند.
اين تيم در اولين گام و در تنها بازي باقيمانده از هفته سي و دوم، ساعت 18 فردا در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز ميزبان صباي قم خواهد بود.
تراكتورسازي كه اميد زيادي براي كسب سه امتياز اين بازي دارد در صورت كسب آن، به يك امتيازي ذوب آهن تيم سوم جدول رده بندي مي رسد.
اين تيم در ادامه رقابت ها با سايپا در تبريز در هفته سي و سوم و با صنعت نفت در آبادان در هفته سي و چهارم و پاياني ديدار مي كند و همانطوركه گفته شد از شانس زيادي براي كسب سهميه آسيايي و صعود در جدول رده بندي برخوردار است.
تراكتورسازي تبريز هم اكنون با 53 امتياز از 31 بازي در رده پنجم جاي گرفته و صباي قم با 37 امتياز رده دهم جدول را در اختيار دارد.