اجرائی کشوری

تراکتور سازی تبریز1- سپاهان اصفهان 3

از سری مسابقات فوتبال لیگ برتر – هفته سی ام تيم تراکتورسازی تبریز عصر جمعه در استادیوم یادگار امام(ره)تبریز به مصاف تیم سپاهان اصفهان رفت. در اين ديدار كه با نتيجه 3 بر 1 به سود سپاهان به پايان رسيد ‘ابراهيم توره’ در دقايق 43 و 79 و محسن بنگر در دقيقه 70 براي تيم سپاهان گلزني كردند.
تنها گل تيم تراكتورسازي با گل به خودي احسان حاج صفي مدافع تيم سپاهان براي اين تيم به دست آمد.
تيم سپاهان با اين پيروزي 61 امتيازي شد و همچنان به صدر نشيني اش در جدول رده بندي ليگ برتر ادامه داد.
در اين ديدار كه از هفته سي ام رقابت هاي ليگ برتر عصر جمعه در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار شد تيم سپاهان به دنبال كسب نتيجه پيروزي و صدر نشيني بود؛اين درحالي است كه تيم تراكتورسازي نيز به دنبال تثبيت وضعيت خود درجدول رده بندي و جايگاه چهارمي بود.
برهمين اساس بازيكنان 2 تيم از ابتدا، بازي هجومي را در دستور كار قرار داده و بر روي دروازه حريف خطراتي را ايجاد كردند كه با بي دقتي مهاجمان و از طرفي درخشش دروازه بانان 2 تيم تمامي اين فرصت ها از دست رفت.
در دقيقه بيست وششم اين بازي و به دنبال اشتباه مسلم محمد نصرتي و پاس زيباي غلامرضا عنايتي،ابراهيم توره در محوطه جريمه با عباس محمدي دروازه بان تيم تراكتورسازي در وضعيت تك به تك قرار گرفت و خود و تيم سپاهان را يك گله كرد.
تلاش بازيكنان 2 تيم در نيمه نخست در تغيير نتيجه بي حاصل بود و بازي در اين نيمه و با همان نتيجه به پايان رسيد.
فراز كمالوند سرمربي تيم تراكتورسازي كه از نتيجه اين ديدار خانگي راضي به نظر نمي رسيد درنيمه دوم تغييراتي درتركيب تيم خود ايجاد كرد.
بازيكنان اين تيم به دنبال اين تغييرات در دقايق ابتدايي اين نيمه فشار زيادي برروي دروازه سپاهان وارد كرده و در دقيقه 48 با گل به خودي احسان حاج صفي نتيجه بازي را به تساوي كشاندند.
اين گل به دنبال دفع ناقص سيد مهدي رحمتي دروازه بان تيم سپاهان و برخورد توپ به احسان حاج صفي از روي توپ ارسالي كرار محمد جاسم براي تراكتورسازي به دست آمد.
اين روند همچنان ادامه داشت و 2 تيم به دنبال خلق موقعيت براي گلزني بودند تا دقيقه 70 كه شاگردان امير قلعه نويي در محوطه جريمه تيم تراكتورسازي صاحب موقعيت تازه اي شده و به دنبال چند حركت رفت و برگشت توپ با ضربه سر محسن بنگر به گل دوم رسيدند.
بازيكنان تيم تراكتورسازي كه همه چيز را تمام شده مي ديدند حملات خود را برروي دروازه سپاهان بيشتر كردند اما اين بازيكنان سپاهان بودند كه در ضد حملات موقعيت هاي ديگري خلق كردند. در ادامه اين روند و از روي پاس زيباي پشت مدافعان محرم نويدكيا،ابراهيم توره بارديگر با محمدي دروازه بان تيم تراكتورسازي تك به تك شد و گل سوم اين تيم را در دقيقه 79 به ثمر رساند.
تلاش بازيكنان تيم تراكتورسازي درادامه بي نتيجه ماند هرچند بازيكنان اين تيم در دقيقه 81 و با ضربه سر عليزاده يك بار ديرك افقي تيم سپاهان را لرزاندند اما اين ديدار با همان نتيجه 3 بر 1 به سود سپاهان به پايان رسيد.
عليرضا فغاني قضاوت اين ديدار را برعهده داشت.