اجرائی کشوری

تراکتور در مصاف با پرسپولیس مدافع قهرمانی را به زانو در آورد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،تیم فوتبال تراکتور در چارچوب دیداری حساس از هفته دوم لیگ برتر و در اولین بازی خانگی خود به مصاف پرسپولیس تهران رفت که در پایان موفق شد با یک گل حریف خود را شکست دهد.

احسان حاج‌صفی در لحظات انتهایی نیمه اول تنها گل این بازی را به ثمر رساند تا بعد از شکست هفته گذشته استقلال در تبریز، این بار پرسپولیس دیگر تیم پایتخت در این شهر زانو زده و با دست خالی زمین را ترک کند.

با این نتیجه که در ورزشگاه مملو از تماشاگر یادگار امام ره تبریز رقم خورد، تراکتوری‌ها به نخستین برد خود با هدایت مصطفی دنیزلی دست یافته و نیز اولین پیروزی‌شان را در لیگ نوزدهم جشن گرفتند.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال، تراکتوری‌ها با کسب امتیازات کامل این بازی 4 امتیازی شده و به مکان پنجم صعود کردند. در سمت مقابل، پرسپولیس با همان 3 امتیاز در جایگاه هفتم ایستاد.

تراکتور : محمدرشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، ایمان سلیمی، میثم تیموری، مهدی تیکدری، رضا اسدی، مسعود شجاعی، احسان حاج‌صفی (1+90 سعید مهری)، اشکان دژاگه (71- یوکیا سوگیتا)، ویلیان میمبلا (80- ساسان انصاری) و کوین فورچونه.
سرمربی: مصطفی دنیزلی

پرسپولیس تهران: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری (67- امیر روستایی)، محمدی نادری (78 – جونیور براندائو)، احمد نوراللهی، امید عالیشاه (46- بشار رسن)، وحید امیری، سیامک نعمتی، مهدی ترابی و علی علیپور.
سرمربی: گابریل کالدرون

گروه داوری: داور وسط: بیژن حیدری – کمک داوران: رضا سخندان و علیرضا ایلدروم

اخطار: ایمان سلیمی، احسان حاج‌صفی و اشکان دژاگه از تراکتور و سیامک نعمتی و علیرضا بیرانوند از پرسپولیس