اجرائی کشوری

تراکتور در جدالی حساس میهمانش سپاهان را با نتیجه 2 بر یک مغلوب کرد و جای این تیم را در رده دوم جدول گرفت.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،حساس‌ترین دیدار هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال با ثبت یک پیروزی خانگی دیگر برای سرخ‌پوشان تراکتور به پایان رسید و این تیم طی جدالی نزدیک توانست با نتیجه 2 بر یک میهمانش سپاهان اصفهان را با شکست بدرقه کند.

هر سه گل این مسابقه در نیمه اول و توسط یاران مشترک دو تیم به ثمر رسید که احسان‌ حاج‌صفی در دقیقه 14 و رضا اسدی در دقیقه 3+45 برای ترکتور گلزنی کردند و سروش رفیعی در دقیقه 22 تنها گل میهمان را به ثمر رساند.

در نیمه دوم زردپوشان میهمان برای فرار از باخت روی دروازه تراکتور هجوم آوردند و در دقایق پایانی نیز حلقه محاصره را تنگ‌تر کردند اما نتوانستند از دیواره دفاعی حریف عبور کنند تا درنهایت این بازی با همان نتیجه نیمه اول به سود میزبان به اتمام برسد.

بدین ترتیب، تراکتور انتقام بازی رفت را از سپاهان گرفته و با کسب 3 امتیاز شیرین این دیدار 44 امتیازی شد تا بالاتر از حریف به مکان دوم جدول صعود کند. سپاهان نیز با 42 امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

داور: محمدحسین زاهدی‌فرد/ کمک‌ها: آرمان اسعدی و علی احمدی/ داور چهارم: مرتضی منصوریان/ ناظر: محسن ترکی.

اخطار: سعید مهری (61)، اکبر ایمانی (69)، رشید مظاهری (82) و ایمان سلیمی (89) از تراکتور و سعید آقایی (2+45) و سید محمدرضا حسینی (6+90) از سپاهان.

تراکتور: محمدرشید مظاهری، رضا اسدی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، اکبر ایمانی، سعید مهری (79- ایمان سلیمی)، محمدرضا آزادی (56- اشکان دژاگه)، احسان حاج‌صفی (2+90- مهدی ببری)، رضا شکاری (80- میلاد فخرالدینی) و ساسان انصاری
سرمربی: ساکت الهامی

سپاهان: پیام نیازمند، محمد طیبی (74- مهدی ترکمان)، محمدرضا مهدی‌زاده، مرتضی منصوری (74- محمد ایران‌پوریان)، سعید آقایی (46- شایان مصلح)، مهدی کیانی، محمد کریمی(46- علی قربانی)، سروش رفیعی، سید محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده
سرمربی: امیر قلعه‌نویی