اجرائی کشوری روابط عمومی

تراکتورسازی 5-2 فجرسپاسی؛ صعود رویایی شاگردان یحیی با پوکر شریفی

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های تراکتورسازی تبریز و فجرسپاسی شیراز در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال ایران از ساعت 17 روز پنجشنبه در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند.

گل اول تیم فجرسپاسی را در این دیدار امین شجاعیان در نیمه اول به ثمر رساند ولی این پایان کار نبود و مهدی شریفی در دقیقه 72 بازی موفق به مساوی کردن بازی شد. فجری ها پس از به تساوی کشیده شدن بازی بازهم موفق به گشودن دروازه تراکتورسازی شدند که این گل را حامد حیدری در دقیقه 76 به ثمر رساند. در دقایق پایانی بازی مهدی شریفی بار دیگر به داد تیمش رسید و در یک بی نظمی محض در خط دفاعی حریف برای دومین بار و این بار در دقیقه 2+90 دروازه فجر را باز کرد تا بازی به وقت ها اضافه کشیده شود. فرزاد حاتمی در اوایل نیمه اول وقت های اضافی بازی امشب تیمش مقابل فجرسپاسی با یک شوت دیدنی دروازه تیم حریف را باز کرد تا نتیجه بازی سه بر دو به سود تراکتورسازان شود. این پایان کار نبود و مهدی شریفی نیز در دقایق پایانی نیمه اول وقت های اضافی با یک چیپ دیدنی نتیجه را 4 بر دو کرد و در نیمه دوم وقت های اضافه نیز این بازیکن چهارمین گل خود را در این دیدار به ثمر رساند.

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی: فرزین گروسیان، عارف آغاسی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نادری، محمد ایران پوریان، امیر اسدزاده، علی طاهران، فاخر تهامی، امیر نصر آزادانی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی

فجرسپاسی: سید میلاد احمدیان، مهدی دغاغله، حامد حیدری، سید محمد حسینی، محمد پاپی، علی مصلی نژاد، امین شجاعیان، ابوذر صفرزاده، احسان جودکی، عباس بوعذار و محمدرضا زینال خیری

شرح بازی:
یم تراکتورسازی که در این بازی نیز مهدی کیانی را در اختیار نداشت، بازی را بهتر از تیم مهمان آغاز کرد و توانست در دقیقه 4 نیز یک موقعیت خطرناک روی دروازه فجر سپاسی خلق کند اما در ادامه بازی این تیم مهمان بود که بازی را به تعادل کشاند. شاگردان گل محمدی در اواسط نیمه نخست نیز موقعیت‌هایی برای گلزنی داشتند اما نتوانستند دروازه میلاد احمدیان را باز کنند تا این بازی با تساوی بدون گل پیگیری شود.
در ادامه بازی و دقیقه 31، امین شجاعیان از میانه‌های زمین تراکتورسازی، با ضربه‌ای کاشته و دیدنی دروازه تیم میزبان را باز کرد تا شاگردان گل محمدی با نتیجه یک-صفر از حریف خود عقب بیافتند. پس از گل اول این دیدار تراکتورسازی دامنه حملات خود را افزایش داد اما بازیکنان این تیم در چند موقعیتی که به دست آوردند، موفق ظاهر نشدند. تا نیمه نخست این بازی با پیروزی یک-صفر شاگردان کلانتری به پایان برسد.
در آغاز نیمه دوم، تراکتورسازی تلاش بیشتری برای باز کردن دروازه تیم مهمان کردند اما شاگردان کلانتری بازی را کنترل کرده و مانع فروپاشی دروازه تیمشان شدند. بازی تا دقیقه 70 نیز متعادل دنبال شد تا اینکه در دقیقه 71 و شلوغی محوطه جریمه فجر سپاسی، مهدی شریفی دروازه این تیم را باز کرد تا بازی با تساوی یک-یک دنبال شود.
اما تنها 4 دقیقه پس از این گل، حامد حیدری، مدافع فجر سپاسی دروازه تراکتورسازی را با ضربه سر باز کرد تا دوباره اختلاف 2 تیم در این بازی به یک گل برسد. مهدی شریفی بار دیگر به داد تیمش رسید و در یک بی نظمی محض در خط دفاعی حریف برای دومین بار و این بار در دقیقه 2+90 دروازه فجر را باز کرد تا بازی به وقت ها اضافه کشیده شود. ، فرزاد حاتمی در اوایل نیمه اول وقت های اضافی بازی امشب تیمش مقابل فجرسپاسی با یک شوت دیدنی دروازه تیم حریف را باز کرد تا نتیجه بازی سه بر دو به سود تراکتورسازان شود. این پایان کار نبود و مهدی شریفی نیز در دقایق پایانی نیمه اول وقت های اضافی با یک چیپ دیدنی نتیجه را 4 بر دو کرد و در نیمه دوم وقت های اضافه نیز این بازیکن چهارمین گل خود را در این دیدار به ثمر رساند.

ترکیب دو تیم: