روابط عمومی

تراکتورسازی ۲-۱ گسترش فولاد؛ اولین برد خانگی تراکتور با ساغلام

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های تراکتوسازی و گسترش فولاد در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه در ورزشگاه یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند.

هفته بیست و سوم لیگ هفدهم
چهارشنبه ۱۸/۱۱/۹۶، ساعت ۱۴:۱۵
ورزشگاه یادگار امام تبریز
گروه داوری: داور: سعید رحیمی مقدم، کمک ها: رحیم شاهین، ایوب غلامزاد

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی: جوردی مارتینز، محمد ایران پوریان، رضا شربتی، مهدی کیانی، مهدی مهدی پور، محمد ابراهیمی (۳۵ دانیال اسماعیلی فر)، احسان پهلوان، محمدرضا مهدی زاده، امیر ارسلان مطهری، سلیمان کرپیچ (۵۹ فرزاد حاتمی) و محمد نادری
سرمربی: ساغلام

گسترش فولاد تبریز:فرناندو دخسوس، احمدرضا زنده روح، پیمان بابایی، آندرانیک تیموریان، ادسون هنریکه، مسیح زاهدی، صادق رضانیا (۶۰ سیدمحسن حسینی)، میلاد زنیدپور(۷۸-نیما مختاری)، عزیز معبودی، علی عاطف (۵۱ عرفان افراز) و سامان نریمان جهان
سرمربی: فیروز کریمی

شرح بازی:

نیمه اول: در نیمه اول شاهد یک بازی متعادل از سوی دو تیم بودیم. آرام در حال پررنگ تر شدن برتری شاگردان ساغلام بودیم که ضدحمله زهردار گسترشی ها با ارسال دقیق معبودی ادامه یافت و زنیدپور با استپ این توپ توانست با ضربه ای دقیق دروازه تراکتوری ها را باز کند. با زدن این گل گسترشی ها عقب کشیده موفق شدند با نتیجه یک بر صفر نیمه اول را به پایان برسانند.

نیمه دوم: در نیمه دوم تراکتوری ها برای گل زدن و جبران گل خورده حملات خود را افزایش دادند ولی گسترشی ها خوب دفاع می کردند تا اینکه در دقیقه ۷۷ احسان پهلوان با یک ضربه سر دیدنی دروازه دخسوس را باز کرده و بازی را به تساوی کشاند. در حالی که بازی با تساوی رو به پایان بود خطای هند مدافع گسترش تراکتوری ها را صاحب ضربه پنالتی کرد که این ضربه را مهدی کیانی در دو ضرب تبدیل به گل کرد تا سرخ پوشان تبریزی دو بر یک برنده دربی تبریز شوند.