اجرائی کشوری

تراکتورسازی 2- سایپا 2

تيم فوتبال تراكتورسازي مقابل سايپا در دقايق پاياني از شكست فرار كرد تا اميدهايش براي آسيايي شدن به حداقل برسد. از هفته سي و سوم ليگ برتر فوتبال كشور يك بازي در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز برگزار شد كه طي اين ديدار تراكتورسازي تبريز مقابل مهمان خود سايپاي كرج به تساوي دو بر دو دست يافت.
اين بازي كه در حضور بيش از 15 هزار تماشاگر تبريزي آغاز شد براي تراكتورسازي به علت كسب نخستين پيروزي خانگي در سال 90 و اميدوار ماندن به كسب سهميه آسيا حياتي به نظر مي‌رسيد.
تراكتورسازي در اين بازي سعي در ارائه بازي هجومي جهت كسب سه امتياز بازي داشت اما خطاي نصرتي بر روي كريم انصاري‌فر يك ضربه پنالتي را براي مهمان به دنبال داشت تا منوچهري در دقيقه 30 سايپا را با يك گل پيش اندازد.
با آغاز نيمه دوم تراكتورسازي با حملات خود سعي در جبران گل خورده داشت اما در دقيقه 73 بار ديگر تور دروازه اين تيم به لرزه درآمد، پاس مرتضي ابراهيمي و ضربه كريم انصاري‌فر ستاره اين بازي سايپا را با دو گل از تراكتور سازي پيش انداخت.
با دريافت اين گل تماشاگران ميزبان به تشويق تيم سايپا پرداخته و عليه تيم خود شعار دادند.
در دقيقه 87 سانتر جليلي با ضربه سر محمد عليزاده گل اول تراكتورسازي را به همراه داشت، دو دقيقه بعد تراكتورسازي به گل تساوي دست يافت اين بازي سانتر محمد ابراهيمي و ضربه محمد نصرتي گل دوم تراكتورسازي را به همراه داشت تا در نهايت اين بازي با تساوي دو بر دو به پايان رسد.
محسن قهرماني داور اين ديدار به انصاري‌فرد و منوچهري از ساپيا و ابراهيمي و ابراهيم‌زاده از تراكتورسازي كارت زرد نشان داد.
با اين تساوي شانس آسيايي شدن تراكتورسازي به حداقل رسيده و شايد معجزه تراكتورسازي را آسيايي كند، اينكه در هفته آخر تراكتور بتواند نفت را در آبادان شكست دهد و پرسپوليس متوقف شود و در جام حذفي نيز يكي از دو تيم سپاهان يا استقلال قهرمان شوند تا تراكتورسازي به باشگاه‌هاي آسيا راه يابد، همه اگرها و اماهايي خواهد بود كه تصورش بسيار مشكل به نظر مي‌رسد، ديدار رفت دو تيم در كرج نيز با تساوي يك بر يك به اتمام رسيده بود.
اين چهارمين بازي خانگي تیم تراكتورسازي تبریز در سال جديد است که تنها دو امتياز از 12 امتياز ممكن را براي سرخپوشان تبريز به همراه داشته است.
تراكتورسازي در آخرين بازي خود در آبادان به مصاف نفت اين شهر ميرود، در حال حاضر تراكتور سازي تبريز با 54 امتياز در رده پنجم جدول قرار دارد.