اجرائی کشوری

تراکتورسازی 1 – 1 گسترش فولاد؛ تقسیم امتیازات در دربی تبریز

از هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد از ساعت 14:30 روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یافت تا در دربی تبریز نیز همانند دربی روز گذشته اصفهان، تیم‌ها به تقسیم امتیازات رضایت بدهند.

در این بازی ابتدا محمد ابراهیمی در دقیقه 35 گسترش فولاد را پیش انداخت تا تیم مهمان نیمه نخست را با یک گل به سود خود خاتمه دهد.

مهاجم تیزپای گسترش فولاد در موقعیتی تک به تک با اخباری، دروازه تراکتورسازی را فرو ریخت.

با شروع نیمه دوم و درحالی که بازی بسیار پربرخورد دنبال می‌شد، تراکتورسازی بالاخره در دقیقه 80 توسط خالد شفیعی به گل رسید تا کار به تساوی کشیده شود.

پاس بلند ایرانپوریان با عبور از مدافعان گسترش و در حالی که گئورگیف از دروازه بیرون آمده بود، نصیب خالد شفیعی شد و وی نیز با پروازی بلند به زیبایی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

تلاش دو تیم در ادامه بازی برای رسیدن به گل برتری ثمری نداشت و دربی تبریز در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

بدین ترتیب تیم‌های شاگردان قلعه نویی و کمالوند با تساوی در دربی راهی تعطیلات نیم فصل لیگ برتر فوتبال شدند.

کار قضاوت این دیدار بر عهده البرز حاجی پور بود که وی در این بازی به مگنو باتیستا از گسترش فولاد و آگوستو سزار از تراکتورسازی کارت زرد نشان داد.

با ثبت این نتیجه، جایگاه دو تیم در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال دست خوش تغییر نشد و تراکتورسازی با 26 امتیاز در مکان هفتم قرار گرفت و گسترش فولاد نیز با 22 امتیاز در رده دهم باقی ماند.

تراکتورسازی تبریز: محمدرضا اخباری، خالد شفیعی (مهران قربان پور)، کارلوس کاردوسو، محمد ایرانپوریان، علی حمودی، فردین عابدینی (میرهانی هاشمی)، مهدی کیانی، آگوستو سزار، ایوب کلانتری، شاهین ثاقبی و فرزاد حاتمی.

سرمربی: امیر قلعه‌نویی 

گسترش فولاد تبریز: گئورگی گئورگیف، محمد نصرتی، مرتضی اسدی، مصطفی اکرامی، امید نظامی‌پور، امیرحسین کریمی، مگنو باتیستا، سامان نریمان جهان (داریوش شجاعیان)، محمد ابراهیمی (سیدمحسن حسینی)، شهرام گودرزی (محسن حمیدی) و سیدمهدی سیدصالحی.

سرمربی: فراز کمالوند

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید