اجرائی کشوری روابط عمومی

تراکتورسازی 1-1 پارس جنوبی؛ شاگردان یحیی در مکان هشتم جدول رده بندی

به گزارش ترجمان صبح، تیم های تراکتورسازی تبریز و پارس جنوبی جم بوشهر در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶در ورزشگاه یادگار امام شهر تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک همراه بود.

هفته نهم لیگ برتر
تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۲۱
ساعت: ۱۶:۰۰
ورزشگاه: یادگار امام تبریز
تعداد تماشاگر: حدود ۱۵هزار نفر
گروه داوری: داور وسط: موعود بنیادی فر، کمک ها: محمدرضا منصوری، بابک عباسقلی زاده و داور چهارم: حسین زیاری

ترکیب دو تیم:

تراکتور سازی تبریز: فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان ، مهدی کیانی ، محمدرضا آزادی ، عارف آغاسی ، فاخر تهامی ، محمد نادری ، امیر اسدزاده ، مهدی شریفی و امیر نصر آزادانی
سرمربی : یحیی گل محمدی

پارس جنوبی: محسن فروزان، ایمان سلیمی ، مجتبی لطفی، ابراهیم صالحی، مهدی زبیدی، حسین پور امین، میثم تیموری، فرشاد سالاروند، احسان تاییدی ، مجید علیاری و فرشاد محمدی
سرمربی : مهدی تارتار

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: حرکت پا به توپ فاخر تهامی و شوت آرام او از پشت محوطه جریمه بدون تهدید جدید از کنار دروازه به اوت رفت .
دقیقه ۱۱: یک پاس عالی در محوطه جریمه به شریفی رسید ولی شوت او بعد از برخورد به مدافع پارس جنوبی تغییر مسیر داده و به دروازبان رسید.
دقیقه ۱۸: ورود کیانی به محوطه جریمه ارسال عرض به شلوغی محوطه را مدافعان پر تعداد پارس جنوبی دفع کردند.
دقیقه ۱۸: یک ضد حماه از بازیکنان پارس جنوبی که گروسیان از محوطه خارج شد و با تکل توپ را در اختیار گرفت ولی تعلل و اشتباه او در ارسال توپ موجب شد توپ به بازیکنان پارس برسد ولی شوت بد بازیکن پارس جنوبی این موقعیت عالی را از بین برد.
دقیقه ۲۴: یک ارسال عمقی به داخل محوطه جریمه پارس جنوبی، شریفی را در موقعیت تک به تک قرار داد ولی ضربه او درست به آغوش فروزان زده شد.
دقیقه ۳۶: ارسال به محوطه جریمه بعد برخورد با چند بازیکن به زیر پای اسدزاده افتاد تا شوت تکل وار او از کنار دروازه فروزان به اوت برود.
دقیقه ۶۶: یک حمله عالی از تراکتوری ها و مهدی شربفی که در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی شوت او اسکوربورد یادگار را هدف گرفته بود.

شرح گلها:

تراکتورسازی ۰ – ۱ پارس جنوبی / دقیقه ۵۶: از یک شروع مجدد پارس جنوبی یک ارسال به داخل محوطه جریمه تراکتور داشت که در شلوغی محوطه جریمه ابراهیم صالحی ضربه ای در شرایط نا متعادل زد که در آستانه دروازه ایرانپوریان توپ را برگشت داد ولی آغاسی بازیکن تراکتور در مقابل توپ برگشتی ایرانپوریان قرار گرفت تا گل به خودی به ثمر برساند.
تراکتورسازی ۱ – ۱ پارس جنوبی / دقیقه ۵۹: بازیکنان پارس جنوبی هنوز از شادی گل زده خود خارج نشده بودند که در اولین حمله تراکتوری ها بعد از گل در محوطه جریمه ایرانپوریان صاحب توپ شده و با یک سر توپ عالی و شوتی که تاق دروازه را به لرزه درآورد تا بازی به تساوی کشیده شود.

شرح بازی:

نیمه اول: این دیدار با حملات تراکتوری ها آغاز شد و در طول ۴۵ دقیقه نیمه اول تراکتورسازان فشار زیادی را بر حریف وارد کردند که تمامی این حملات با بی دقتی مهاجمان تراکتورسازی در نهایت به محسن فروزانی ختم می شد که در این دیدار تا به حل مرد برتر تیم پارس جنوبی بوده است. تلاش دو تیم در نیمه اول حاصلی را نداشت تا بدون گل به رختکن بروند.
نیمه دوم: نیمه دوم با حملات تراکتوری ها آغاز شد ولی پارس جنوبی با گل به خودی آغاسی به گل رسیدند و این گل و برتریت چندان زولانی نبود و ایرانپوریان با یک گل زیبا تلافی کرد تا بازی بار دیگر به تساوی بکشد و این گل برای تراکتوری ها کافی نبود تا حملات خود را ادامه دهند و. طبق روال همیشگی فوروارد های این تیم با بی دقتی این حملات را بی تاثیر کنند.