روابط عمومی

تراکتورسازی ۱-۱ فولاد؛ تراکتور با مساوی به استقبال نیم فصل رفت

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد اهواز در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۱۵ آذر ماه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه مساوی یک بر یک به پایان رسید.

هفته پانزدهم لیگ برتر
تاریخ: چهارشنبه ۹۶/۰۹/۱۵، ساعت: ۱۴
ورزشگاه: یادگار امام تبریز، تماشاگر: ۵ هزار نفر
گروه داوری: داور: اشکان خورشیدی؛ کمک‌ها: حسن یوسفی، محسن سلطانی و کمیل غلامی، ناظر: نادر جعفری.

ترکیب دو تیم:

تراکتورسازی تبریز:

فرزین گروسیان، محمدرضا مهدی‌زاده، محمد مسلمی‌پور، محمد ایرانپوریان، محمد نادری، علی طاهران، محمد نوری، شهرام گودرزی، محمد ابراهیمی، محمدرضا آزادی و فرزاد حاتمی.
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

فولاد اهواز:
حامد لک، عبدالله کرمی، ایوب والی، عبدالله ناصری، پیمان شیرزادی، سینا مریدی، عبدالله ناصری، صابر حردانی، علی‌اصغر عاشوری، رحیم زهیوی و فرشاد جانفزا.
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

شرح بازی:

نیمه اول: تراکتور تیم برتر این نیمه از بازی بود و حملات بی شمار تراکتورسازان یکی پس از دیگری با بی دقتی و یا بهتر بگویئیم با بدشانمسی مهاجمان این تیم به هدر می رفت و در مقابل حامد لک که در تراکتور روزهای بدی داشت مقابل این تیم خودی نشان داد و در چند موقعیت به تنهایی ناجی دروازه فولاد شد تا این نیمه در نهایت بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم: در ۲۰ دقیقه ابتدایی نیمه دوم شاهد یک بازی کم موقعیت و سرد از سوی دو تیم بودیم. فولاد در دقیقه ۶۶ با شوت دیدنی صابر حردانی از فاصله ۳۰ متری به گل اول رسید تا نتیجه یک بر صفر شد. در ادامه بازی محمدرضا مهدی زاده روی ارسال محمد ابراهیمی، یک استپ سینه عالی انجام داد و با یک شوت روی پای محکم دروازه فولاد را باز کرده و بازی را به تساوی کشاند.