اجرائی کشوری

تراکتورسازی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال را با کسب 3 امتیاز شیرین به پایان رساند.

در آغاز هفته پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال ایران تیم‌های استقلال اهواز و تراکتورسازی تبریز از ساعت 15 در ورزشگاه تختی اهواز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با دو گل به سود سرخ پوشان تبریز خاتمه یافت تا تراکتورسازی نخستین برد خود را قلعه نویی دشت کند.

هنوز 4 دقیقه از آغاز این بازی نگذشته بود که علی حمودی کاپیتان امروز تیم فوتبال تراکتورسازی با یک ضربه سر برای تیمش گلزنی کرد. این بازیکن از روی ارسال سروش رفیعی دروازه تیم میزبان را به زیبایی باز کرد.

نیمه نخست با همین گل به سود تراکتورسازی به پایان رسید و دو تیم برای استراحت 15 دقیقه‌ای بین نیمه راهی رختکن شدند.

با شروع نیمه دوم دو تیم بازی متعادلی را به نمایش گذاشتند و شاگردان قلعه نویی بیشتر به اداره بازی پرداختند و در نهایت با این کار و استفاده از روی یک ضد حمله در دقایق تلف شده توسط  شاهین ثاقبی به گل دوم رسیده و در نهایت این بازی را با دو گل به سود خود خاتمه دادند.

حرکت فرین عابدینی از سمت راست و سپس پاس وی به ثاقبی این فرصت را به او داد تا با یک بغل پای ساده دروازه استقلال اهواز را باز کند.

بدین ترتیب تراکتورسازی در سفر دوباره خود به اهواز یک بار دیگر 3 امتیاز را از آنِ خود کرد با این تفاوت که سرخ پوشان این بار با هدایت قلعه نویی موفق به تحقق این امر شدند.

جمشید محمدی داوری این دیدار را برعهده داشت. وی در این بازی 5 بار دست به جیب شده و به شجاع خلیل زاده، شاهین ثاقبی، آگوستو سزار و مهرداد بایرامی از تراکتورسازی و عادل کلاه کج از استقلال اهواز کارت زرد نشان داد.

ترکیب استقلال اهواز: لوییز فرناندو،سعید قزل(محمد اسماعیل نظری)،مهدی اسلامی، طالب ریکانی، علی هلیچی، حسین بهرامی، رضا ایار (اشوبی)، عادل کلاه کج، شاهین مجیدی (رضا بهمیی)، میلاد پاک پرور و محمد غلامی

سرمربی: علی حنطه

ترکیب تراکتورسازی تبریز: محمد رضا اخباری، سعید آقایی، سینا عشوری، خالد شفیعی، شجاع خلیل زاده (میرهانی هاشمی)، علی حمودی، بختیار رحمانی، آگوستو سزار(سامان نریمان جهان)، شاهین ثاقبی، سروش رفیعی و مهرداد بایرامی(فردین عابدینی).

سرمربی: امیر قلعه نویی