اجرائی کشوری

تراکتورسازی در خانه مقابل راه آهن با تساوی یک بر یک متوقف شد تا دو امتیاز حساس را از دست بدهد

تیم‌های تراکتورسازی تبریز و راه آهن روز جمعه در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشورمان به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا شاگردان اولیویرا بدین ترتیب دو امتیاز حساس را از دست بدهند.

با این نتیجه تراکتورسازی 5 امتیازی شده و با سه پله نزول در رده ششم جدول قرار گرفت. تیم راه آهن نیز به لطف تک امتیاز این بازی 2 امتیازی شده و بدون تغییر در همان رده چهاردهم باقی ماند.

اشکان خورشیدی قاضی این دیدار بود که در طول بازی 4 بار دست به جیب شده و به ایان رمزی، آگوستو سزار و سعید آقایی از تراکتورسازی و حسین کریمی از راه آهن کارت زرد نشان داد. 

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری ،شجاع خلیل زاده، کارلوس کاردوسو، علی حمودی، سعید آقایی (میرهانی هاشمی59)، احمد عبدالله زاده (سینا عشوری 85)، آگوستو سزار، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان (بختیار‌ رحمانی65)، ایان رمزی و حمزه یونس
سرمربی: تونی اولیویرا

ترکیب راه آهن: ایگور ننزیچ، میلاد ابطحی، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد ، سیداحمد مهدی زاده(حسین کریمی 35)، مهرداد محمدی، سیامک کوهنورد(امین منوچهری 65)، بهادر عبدی، مهدی جعفرپور، حمیدرضا دیوسالار و میلاد محمدی(امیر نصر آزادانی 85)
سرمربی: فرهاد کاظمی