اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز در دیدار خارج از خانه در مصاف باالجزیره امارات یک بر صفر به پیروزی رسید

تراکتورسازی ایران که در دومین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ شب چهارشنبه در خارج از خانه به مصاف الجزیره امارات رفته بود، در پایان این دیدار با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

بختیار رحمانی در دقیقه ۳۲ این دیدار موفق شد برای تراکتورسازی گلزنی کند تا شاگردان امیر قلعه‌نویی به دنبال کسب دومین پیروزی خود ۶ امتیازی شوند. تراکتورسازی با کسب دومین پیروزی در این مسابقات، صدرنشینی‌اش را در صدر جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا تثبیت کرد تا برای صعود به مرحله حذفی کار ساده‌تری داشته باشد.

تراکتورسازان توانستند با ارائه یک بازی حساب شده نیمه اول را به سود خود به پایان برسانند و با نتیجه یک بر صفر دو تیم راهی رختکن شوند.

یاران امیر قلعه نویی نشانی از تیمی که امتیازات فراوانی را در لیگ برتر از دست داده است ندارد، همانطور که در بازی اول برابر این تیم نداشت، تراکتورسازان در این بازی ها بسیار باهوش و حساب شده بازی می کنند و از حالا خود را آماده صعود به دور دوم بازی ها کردند، آنها نیمه اول این بازی را بسیار حساب شده  بازی کردند و بازیکنان این تیم در خطوط مختلف بسیار هوشیار بازی کردند.

البته از میانه های نیمه اول این بازی متعادل پی گیری شد اما بازیکنان تراکتور به فکر انجام وظایف خود بودند و در نهایت توانستند با همکاری استثنایی رفیعی و بختیار تنها گل خود را در این نیمه به ثمر برسانند.

تبریزی ها تا پایان توانستند برتری خود را حفظ کنند و در نهایت نیمه اول را به سود تمام کنند تا برای نیمه دوم با تدابیر جدید کادر مربیان خود پا به میدان بگذارند.

تراکتورسازی ایران:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، شجاع خلیل‌زاده، محمد ایرانپوریان، سینا عشوری، بختیار رحمانی(شاهین ثاقبی ۹۳)، سروش رفیعی(کاردوسو ۹۰)، آگستو سزار(۵۴ مهدی شریفی)، فرزاد حاتمی، مهدی کیانی و سعید آقایی
سرمربی: امیر قلعه نویی

الجزیره امارات:

علی خسیف، فارس جمعه، مسلم فائز، لافیتا(۴۵ سلطان سعید)، یعقوب یوسف، تیاگو نوس(۶۰ خلفان مبارک)، یونگ هو پارک، سالم رشید عبید، محمد علابودلی،احمد علی، علی مبخوت(۴۶ جونز)
سرمربی: هنک تنکاته

 

تراکتورسازی در دیدار رفت مقابل الجزیره که هفته گذشته در تبریز برگزار شده بود با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید.