اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز با نتیجه 3 بر2 مقابل فولاد اهواز به برتری رسید

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درهفته بیست و سوم لیگ برتر باشگاه های کشور به یک پیروزی دلچسب درثانیه های پایانی مقابل فولاد اهواز دست یافت و با نتیجه 3 بر2 مقابل این تیم به برتری رسید.
این بازی عصر پنجشنبه از ساعت 15:30 در ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز آغاز شد و طی آن تراکتورسازی تبریز در ادامه روند رو رشد و موفقیت آمیز خود در لیگ برتر و لیگ آسیا به سه امتیاز شیرین دست یافتند تا با 35 امتیاز خود به رده پنج جدول رده بندی رسانده تا به تدریج به جمع مدعیان قهرمانی اضافه شود.
گل های تراکتورسازی در این بازی جذاب و پرحاشیه توسط ایوب کلانتری در دقیقه هشت، محمد ایران پوریان از روی نقطه پنالتی در دقیقه 62 و خالد شفیعی در دقیقه 90+ 4 به ثمر رسید و هر دو گل فولاد اهواز نیز از روی نقطه پنالتی و در دقایق 66 و 90 + 1 توسط ساسان انصاری زده شد.
داوری این بازی پربرخورد بر عهده رضا کرمانشاهی با کمک های بابک داوری و محمد عطائی هر سه از استان تهران بود که در طول بازی به محمد ایران پوریان و ایوب کلانتری از تراکتورسازی و علیرضا سلیمی و ساسان انصاری از فولاد اهواز کارت زرد نشان داد.
داور این بازی در دقیقه 64 کوروش بختیاری زاده کمک مربی و در دقیقه 90 + 4 دراگان اسکوچیچ سرمربی فولاد اهواز را به دلیل اعتراض های مکرر به داوری از زمین بازی اخراج کرد.
تیم فوتبال فولاد اهواز در این بازی صاحب 11 ضربه کرنر شد و تراکتورسازی تنها یک ضربه کرنر روی دروازه حریف فرستاد.