اجرائی کشوری

تراکتورسازی تبریز با تساوی بدون گل مقابل نفت تهران لیگ پانزدهم را با کسب یک امتیاز آغاز کرد

 

حساسترین دیدار هفته نخست از پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران  در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریر آغاز شد و در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

قضاوت این دیدار را حسین زرگر برعهده داشت.

این دیدار با حملات شاگردان تونی اولیویرا آغاز شد اما هرچه از زمان بازی گذشت، نفت تهران توانست عملکرد بهتری در میانه میدان داشته و روند این دیدار را به تعادل بکشاند.

دقیقه 20 سعید لطفی هافبک جوان نفت تهران پس از برخورد با سروش رفیعی دچار خونریزی از ناحیه سر شد و از زمین بیرون رفت تا مهدی شیری جانشین وی شود. 

در نهایت 45 دقیقه ابتدایی این دیدار بدون خلق موقعیتی خاص با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.

در نیمه دوم نیز دو تیم توانی برای رسیدن به دروازه یکدیگر نداشتند و با انجام یک بازی محتاطانه به تساوی صفر بر صفر رضایت دادند.

تراکتورسازی تبریز در این دیدار با ترکیب، محمدرضا اخباری، محمد ایران پوریان، خالد شفیعی، الکساندر کاردوسو، سعید آقایی، سینا عشوری، آگوستو سزار، سروش رفیعی(احمدعبدالله زاده)، بختیار رحمانی، فرید کریمی(شاهین ثاقبی) و مهرداد بایرامی(حمزه یونس) به میدان رفت.

برای نفت تهران علیرضا بیرانوند، دوس سانتوس، سیدجلال حسینی، سیامک کوروشی(آرش رضاوند)، علیرضا عزتی، وحید حمدی نژاد، سعید لطفی(مهدی شیری)، ایمان مبعلی، عیسی آل کثیر(آلویز نانگ)، وحید امیری و ارسلان مطهری بازی کردند.