اجرائی کشوری

تراکتورسازی با پیروزی بر سیاه‌جامگان صدرنشینی‌اش را تثبیت کرد

اولین بازی هفته هفتم لیگ برتر فوتبال روز سه‌شنبه از ساعت 16:45 بین تیم‌های تراکتورسازی تبریز و سیاه‌جامگان مشهد در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شد که در نهایت، این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود تراکتورسازی به اتمام رسید.
در این مسابقه، تیم فوتبال تراکتورسازی در دقیقه 3 توسط محمد ایران‌پوریان از روی نقطه پنالتی به گل رسید. در نیمه دوم هم فرزاد حاتمی در دقیقه 58، گل دوم تراکتورسازی را زد. مهدی کیانی هم در دقیقه 2+90 تیر خلاص را زد و گل سوم تراکتورسازی را به ثمر رساند.
در این بازی، حسین زرگر داور مسابقه به میثم حسینی از سیاه‌جامگان و هادی محمدی از تراکتورسازی از سیاه‌جامگان کات زرد نشان داد. موسی ترائوره هم با دریافت دومین کارت زرد خود در این مسابقه، از زمین اخراج شد.
تراکتورسازی با این برد، 15 امتیازی شد و با تفاضل گل 8+ جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد و حداقل تا پایان هفته هفتم جایگاه نخست خود را در جدول حفظ خواهد کرد. با توجه به اینکه چهارشنبه پرسپولیس بازی سختی در اصفهان مقابل سپاهان دارد، به نظر نمی‌رسد که سرخپوشان پایتخت بتواند با اختلاف گل زیاد سپاهان را شکست دهند و در این هفته به رتبه نخست جدول بیایند.

درباره نویسنده

هیئت فوتبال آذربایجانشرقی

افزودن نظر

برای نظر دادن به مطلب کلیک کنید