اجرائی کشوری

تراکتورسازی با عبور از سد میزبانش پیکان تهران،به رده سوم جدول صعود کرد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال تراکتورسازی تبریز  از ساعت 15:30 روز جمعه در ورزشگاه شهدای شهر قدس تهران میهمان پیکان این شهر بودند که در خاتمه موفق شدند با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسیده و 3 امتیاز حساس این بازی دور از خانه را کسب نمایند.

«آنتونی استوکس» در دقیقه 5 و «دانیال اسماعیلی فر» در دقیقه 10 برای تیم تراکتورسازی در این دیدار گلزنی کردند. «محمد قاضی» در دقیقه 74 تک گل پیکان را به ثمر رساند.
تراکتورسازی با برتری در این دیدار، دومین پیروزی متوالی خود را در این رقابت ها کسب کرد؛ از سوی دیگر بازیکنان پیکان نیز با قبول این شکست دومین باخت خود در هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تجربه کردند.
تیم تراکتورسازی با کسب سه امتیاز این دیدار، 19 امتیازی شد و با دو پله صعود در رده سوم جدول رده بندی این رقابت ها ایستاد. تیم پیکان نیز با یک پله سقوط به رده پنجم نقل مکان کرد.

گروه داوری: داور وسط: علی بای – کمک‌ها: آرمان اسعدی، مهدی الوندی و جواد محمدی/ ناظر: محمدرضا فلاح

اخطار: مگنو باتیستا و شاهین ثاقبی از پیکان و علی طاهران و احسان حاج صفی از تراکتورسازی

پیکان تهران: وحید شیخ‌ویسی، سجاد مشکل‌پور، حجت حق‌وردی، مهران موسوی، آرمان قاسمی (ابوالفضل رزاق‌پور)، امیرحسین کریمی (شاهین ثاقبی)، مگنو باتیستا، مهدی شیری، مهدی مومنی، عیسی آل‌کثیر (سامان نریمان‌جهان) و محمد قاضی.
سرمربی: مجید جلالی

تراکتورسازی: محسن فروزان، محمد طیبی، ایمان سلیمی، دانیال اسماعیلی‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، علیرضا نقی‌زاده (محمدرضا آزادی)، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا (احسان پهلوان)، لی هری اروین  (علی طاهران) و آنتونی استوکس.
سرمربی: محمد تقوی (موقت)