اجرائی کشوری

تراکتورسازی با شکست ملوان بندرانزلی به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده امیدوارتر شد

این بازی از هفته بیست و هشتم لیگ برتر در ورزشگاه یادگار امام (ره) برگزار شد و طی آن تراکتورسازی تبریز با ارائه یک بازی زیبا و مهیج با نتیجه 4 بر 2 مقابل حریف خود به برتری رسیدند تا با قرار گرفتن در رده چهارم جدول رده بندی هنوز به کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا امیدوار باشند.
گل های تراکتورسازی در این بازی را در دقایق هشت و 45 +1 فرزاد حاتمی، 56 سروش رفیعی و 61 بختیار رحمانی به ثمر رساندند و تیم ملوان انزلی نیز در دقایق 10 توسط رضا درویشی و 67 توسط محمدحسین کنعانی زادگان به گل رسید.
داوری این بازی بر عهده تورج حق وردی از تهران با کمک های رضا سخندان از مشهد و علی دودانگه از زنجان بود که در طول بازی به مهدی کیانی و سعید آقائی از تراکتورسازی تبریز و مازیار زارع عشق دوست از ملوان کارت زرد نشان داد.
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز با کسب این سه امتیاز جمع امتیازات خود را به عدد 45 رساند تا با قرار گرفتن در جایگاه چهارم جدول رده بندی شانس خود را برای کسب سهیمه لیگ قهرمانان آسیا در دو بازی باقی مانده لیگ برتر افزایش دهد.
تراکتورسازی تبریز در دو هفته باقی مانده لیگ برتر به ترتیب 19 اردیبهشت در تهران به مصاف استقلال می روند و سپس 24 اردیبهشت در تبریز مقابل استقلال اهواز صف آرائی می کنند.