اجرائی کشوری

تراكتورسازي كمترين موقعيت گل را داشت

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: اولين بازي تراكتورسازي تبريز در ليگ جاري بود كه اين تيم كمترين موقعيت گل را داشت… حميد استيلي عصر روز يكشنبه و پس از اينكه تيمش دو بر يك بازي را به تراكتورسازي واگذار كرد، در جمع خبرنگاران گفت: خلاقيت ‘كرار جاسم محمد’ بازيكن عراقي تيم تراكتورسازي نتيجه بازي را رقم زد و نبايد به راحتي از كنار اين موضوع گذشت.
وي اضافه كرد: در نيمه اول دو تيم بازي پاياپايي را ارائه كردند و تراكتورسازي روي يك ضربه ايستگاهي توسط اين بازيكن به گل رسيد اما بازيكنان ما با برنامه و ارائه يك بازي كاملا منطقي به گل تساوي رسيدند.
وي بيان داشت: در نيمه دوم كنترل بازي در دست ما بود كه اين بار نيز خلاقيت فردي اين بازيكن عراقي بود كه گل دوم را به نفع تراكتورسازي به ثمر رساند.
استيلي گفت: پس از اخراج كرمي در دقيقه 85 بازي، تراكتورسازي كنترل بازي را در اختيار گرفت و حملاتي روي دروازه ما داشت و به غير از اين دقايق، چيزي براي گفتن نداشت.
وي بازي كردن مقابل تماشاگران متعصب تراكتورسازي را كاري سخت عنوان كرد و افزود: براي هر تيمي بازي كردن در جو ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز دشوار است چرا كه زماني كه تيمشان گل مي خورد با شعار ‘عيبي يوخ’ (عيب نداره) به تيمشان روحيه مي دهند.
سرمربي تيم شاهين گفت: كنترل بازيكنان كليدي تراكتورسازي در اين بازي در دستور كار قرار داشت و بازيكنان ما به خوبي از عهده اين كار برآمدند اما در اين بازي مستحق باخت نبوديم و يك امتياز بازي را بايد مي گرفتيم.
استيلي با اشاره به لغو محروميت بازيكنان در ليگ برتر، افزود: شاهين همواره از اين موضوع متضرر شده و زماني كه با سپاهان بازي داشتيم محروميت توره برطرف مي شود و در بازي با تراكتورسازي نيز محروميت بازيكني مثل كرار بخشيده مي شود.
وي بيان داشت: اگر مي خواهيم فوتبال ما رشد كند بايد تابع قوانين و مقررات باشيم و به مناسبت هاي مختلف محروميت ها را نبخشيم و در اين صورت هيچ باشگاهي متضرر نمي شود و يا شكايت نمي كند.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و شاهين بوشهر از هفته بيست و دوم ليگ برتر با نتيجه دو بر يك به سود تراكنورسازي خاتمه يافت تا اين تيم با 38 امتياز در رده چهارم جدول باقي بماند.