اجرائی کشوری

تراكتورسازي در نيمه اول بهتر از ما بود

سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: تيم تراكتورسازي در نيمه اول بهتر از ما ظاهر شد و در اين نيمه نتيجه بازي رقم زد… سرمربي تيم فوتبال ملوان گفت: تيم تراكتورسازي در نيمه اول بهتر از ما ظاهر شد و در اين نيمه نتيجه بازي رقم زد
فرهاد پورغلامي پس از باخت دو بر صفر تيمش مقابل تراكتورسازي تبريز، افزود: پس از دريافت دو گل در نيمه اول ، در نيمه دوم بازي كنترل نيمه ميدان را در اختيار گرفتيم و تيم ميزبان را تحت فشار قرار داديم اما نتوانستيم گل هاي خورده را جبران كنيم.
وي اضافه كرد: فشردگي برنامه بازي هاي ليگ، در بازي نسبتا ضعيف تيم تاثير مستقيمي داشت و بازيكنان تيم بيشترشان به خاطر خستگي ناشي از اين فشردگي ، خوب بازي نكردند.
وي قدرت تيم تراكتورسازي در اين بازي را در خط مياني خلاصه كرد و گفت: بازيكنان خط مياني تراكتورسازي با كنترل اين منطقه، در پيروزي تيمشان نقش بسزايي ايفا كردند.
پورغلامي در خصوص داوري اين ديدار نيز اظهار داشت: امروز روز بدي براي داوري كشورمان بود چرا كه كمك داور اين بازي در روي گل اول تراكتورسازي كه از خط نگذشته بود عجله كرد و زحمات يك هفته اي ما را دودستي تقديم تراكتورسازي كرد.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي تبريز و ملوان بندر انزلي از هفته ششم رقابت هاي ليگ برتر، با نتيجه دو بر صفر به سود تراكتورسازي به پايان رسيد تا اين تيم با هشت امتياز از شش بازي به رده نهم جدول صعود كند.