اجرائی کشوری

تراكتورسازي به اشتباه فردي و خط دفاع خود باخت

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز دليل باخت تيمش مقابل صباي قم را اشتباه فردي و نبود نظم دفاعي در تيم عنوان كرد… امير قلعه نويي در جمع خبرنگاران افزود: از بازي به هيچ وجه راضي نيستم و بازيكنان در اين بازي انتظاراتم را برآورده نكردند.
وي اضافه كرد: نبوده فردين عابديني و داود دانش دوست دست ما را در كناره هاي خط دفاعي بسته بود و به ناچار از بازيكناني كه تخصصشان در اين پست نبود بهره برديم كه جواب نداد.
وي بيان داشت: البته سه گل راحتي كه تراكتورسازي در اين بازي خورد هيچ تيمي حتي تيم هاي ميادين خاكي نيز نمي خورند و بايد بگويم كه ما در اين بازي به خودمان باختيم.
قلعه نويي افزود: هر چند بازي خوبي امروز انجام نداديم اما چه بسا اگر اشتباه فردي امير حسين صادقي در خط دفاعي نبود مي توانستيم با دو و يا حتي سه گل صبا را مغلوب سازيم.
وي نبود تماشاگر در اين بازي را نيز از دلايل شكست برشمرد اما افزود: تنها مقصر اين شكست خانگي ، خود من هستم و سعي خواهم كرد با تمركز بر روي بازي با ذوب آهن، در صدد جبران اين شكست برآيم.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز در اولين بازي از ليگ يازدهم در خانه با نتيجه سه بر دو مغلوب صباي قم شد تا بدون امتياز در رده هفدمي جدول رده بندي جاي گيرد.