اجرائی کشوری

تراكتورسازي براي حفظ رده چهارم و صعود در جدول به مصاف شاهين مي رود

رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور در هفته بيست و پنجم فردا با انجام 9 ديدار در شهرهاي مختلف دنبال مي شود… رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور در هفته بيست و پنجم فردا با انجام 9 ديدار در شهرهاي مختلف دنبال مي شود و تراكتورسازي تبريز براي حفظ رده چهارم خود در جدول رده بندي و صعود در آن به مصاف شاهين بوشهر مي رود.
تيم تراكتورسازي تبريز كه با 35 امتياز از 21 بازي در رده چهارم جدول رده بندي جاي گرفته ساعت 15 فردا در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز از تيم شاهين بوشهر پذيرايي خواهد كرد.
اين تيم براي اينكه رده چهارم را از دست دهد و امكان پيشي گرفتن تيم هاي مس و پيروزي كه در تعقيب اين تيم در رده هاي پنجم و ششم هستند را ندهد بايد در اين ديدار هر سه امتياز را بگيرد.
البته تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز با بخشيده شدن محروميت كرار جاسم محمد و انگيزه بالاي بازيكنان اين تيم، اميد زيادي براي كسب سه امتياز بازي دارد اما اين تيم بايد از تمامي توان خود به منظور حفظ اين رده در جدول، پيروز از ميدان خارج شود.
تراكتورسازي در اين بازي علاوه بر هدف حفظ رده چهارمي خود، به صعود در جدول رده بندي نيز نيم نگاهي دارد.
با توجه با تقابل دو تيم ذوب آهن و سپاهان در اين هفته كه در رده هاي اول و سوم جدول جاي دارند تراكتورسازي مي تواند اميدوار باشد كه با شكست و يا تساوي سپاهان و كسب پيروزي در مقابل شاهين به بالاتر از سپاهان و رده سوم جدول صعود كند.
ديدار تيم هاي تراكتورسازي و شاهين در دور رفت با تساوي بدون گل خاتمه يافت و در اين بازي كه با قضاوت يدالله جهانبازي برگزار مي شود همه چيز مهياست تا سه امتياز بازي از آن تراكتورسازي شود.
تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز از 21 بازي گذشته 9 برد، هشت تساوي و چهار باخت دارد و با 35 امتياز و پس ز تيم هاي ذوب آهن، استقلال و سپاهان در رده چهارم جاي گرفته است.
اين تيم با دريافت 14 گل در 21 بازي گذشته، عنوان بهترين خط دفاعي ليگ را در اختيار دارد و در بازي با شاهين بوشهر كه با 22 امتياز رده اي بهتر از داوزدهم ندارد، براي دفاع از اين عنوان به ميدان مي رود.