مربیان

تجلیل از پیشکسوتان در همایش مربیان

بمنظور ارتقاء توان علمی مربیان و در راستای اهداف و تقویم ورزشی و آموزشی مربیان هیأت فوتبال استان روز چهارشنبه ۹۴/۳/۶ از ساعت ۱۷ در تالار دکتر مبین همایش مربیان فعال استان برگزار گردید.

در این همایش دانش افزایی رئیس هیأت فوتبال استان نیز سخنرانی نمودند و در زمینه دانش افزایی و سیاست هیأت فوتبال در همین راستا مشروحا توضیحات کافی را ارائه نمودند و در خصوص بازی تیم های تراکتورسازی و نفت تهران و اشتباهات داوری مشروحاً توضیح ارائه نمودند.

در ادامه آقایان نظرزاده- صادق پورحسین – دکتر سعید نیکو خصلت و قادر رحیم زاده بعنوان مدرس AFC در موضوعات استعدادیابی –نظریه های استعدادیابی و زمان بندی تاکتیکی توسط اساتید تدریس گردید.

در حاشیه این همایش با شکوه از آقایان داود ارغوانی اولین بازیکن انتخاب شده به تیم ملی و حضور در بازیهای المپیک در کشور ژاپن ،بهترین گوشه چپ ایران و بازیکن سابق تیم تاج ایران و منتخب آذربایجان، استاد علی عطائی معلم اخلاق و ادب و نشانگر انسانیت در ورزش ، استاد ورزش در رشته های فوتبال ، والیبال ، بسکتبال و … و رحیم مه نمای اقدم فوروارد تیز چنگ ، تیز پای و تیزرو فوتبال آذربایجان و تراکتورسازی و عضو سابق تیم ملی ایران و بهترین گلزن جام تخت جمشید با اهداء لوح و تابلو فرش تجلیل بعمل آمد.