دسته‌بندی نشده فوتسال

تثبیت صدرنشینی مس در تبریز

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، بیست و یکمین هفته از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور عصر روز چهارشنبه با برتری خانگی مس سونگون صدرنشین و توقف خارج از خانه تیم رده دومی گیتی‌پسند پیگیری شد.

در یکی از دیدارهای این هفته، تیم مس سونگون ورزقان، مدافع عنوان قهرمانی در سالن پورشریفی تبریز موفق شد میهمان قعر جدولی خود شهرداری بندرعباس را با شکست 4 بر یک بدرقه کند.

در این بازی، مسلم اولادقباد، میثم خیام، بابک نصیری و مهدی جاوید گل‌های نارنجی‌پوشان میزبان را به ثمر رساندند.

شاگردان علیرضا افضل با این پیروزی انتقام باخت دور رفت را از نماینده هرمزگان گرفتند. مسابقه رفت این دو تیم که در تعطیلات نیم‌فصل برگزار شد، با حساب 7 بر 4 به سود تیم بندرعباسی پایان یافته بود.

نماینده فوتسال استان آذربایجان‌شرقی همچنین با کسب امتیازات کامل در این پیکار خانگی، 47 امتیازی شده و صدرنشینی خود را در جدول مسابقات تثبیت کرد.

در دیگر بازی حساس هفته بیست و یکم، گیتی‌پسند در مصاف با میزبانش شهروند ساری با تساوی 3 بر 3 متوقف شد و بدین‌ترتیب فاصله در صدر جدول بین تیم‌های اول و دوم به 4 امتیاز افزایش یافت.

تیم شهرداری بندرعباس اما با توجه به باختی که مقابل مسی‌ها متحمل شد و همچنین سایر نتایج، 14 امتیازی ماند تا به انتهای جدول سقوط کرده و قعرنشین جدید مسابقات لقب بگیرد.

گفتنی است، هفته بیست و دوم این رقابت‌ها روز دوشنبه – 2 دی ماه – برگزار خواهد شد و مس سونگون ورزقان در دیداری سخت میهمان سوهان محمد سیما قم خواهد بود.