اجرائی کشوری

تاکنون هیچ پیشنهادی درباره برنامه لیگ برتر امسال به دست ما نرسیده است

محمدی: در مسئله کارگزاران فیفا براساس قانون عمل کردیم… عزیزاله محمدی رئیس سازمان لیگ در گفتگو با سایت فدراسیون فوتبال برنامه رقابت های امسال لیگ برتر ، نقل و انتقالات و سقف قرارداد صحبت کرد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، وی درباره برنامه رقابت های لیگ برتر گفت: همانطور که در روز قرعه کشی اعلام کردیم ، طراحی برنامه های لیگ برتر در سال جاری کار بسیار سختی بود ، چرا که ما باید برنامه لیگ برتر با برنامه اردوهای تیم ملی بزرگسالان و حضور نمایندگان ایران در رقابت های لیگ آسیا ، رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل ، رقابت های جام حذفی ، اعیاد و تعطیلات و مناسبت ها تنظیم می کنیم. همچنین باید محدودیت برگزاری رقابت ها را در نظر می گرفتیم و هدف مان همین بود که اکثر بازیها در روزهای آخر هفته و جمعه برگزار شود. که البته تا جایی که توانستیم سعی کردیم بازیها را در روزهای تعطیل برگزار کنیم. با تمام این تفاسیر پیش از طراحی و اعلام این برنامه به باشگاهها اعلام کردیم که پیشنهادات خود را بدهند و حتی در روز قرعه کشی هم اعلام کردیم که پیشنهاداتشان را تا اوایل این هفته اعلام کنند که تاکنون هیچ پیشنهادی به دست ما نرسیده است و برنامه اعلامی ما قطعی است.
محمدی با اشاره به اینکه پایان نقل و انتقالات اول مرداد است گفت: تا این لحظه تصمیمی برای تمدید این تاریخ نگرفته ایم و گمان نمی کنم که این تاریخ را تمدید کنیم.
وی درباره لغو تعلیق مجوز کارگزاران فیفا و ممنوع الکار شدن واسطه های بی مجوز گفت: با توجه به ساز و کاری که وجود دارد و قوانین فیفا ما کارمان را انجام دادیم و براساس این قانون عمل کرده ایم و حرکت ما در راستای پاک سازی فوتبال است.
رئیس سازمان لیگ در پایان گفت: قانون سقف قرارداد همچنان برجای خود باقی است و ناظران سازمان لیگ همه چیز را به دقت زیر نظر دارند که تا کسی از سقف بیشتر نگیرد و باشگاهها حق ندارند برای فرار از سقف قرارداد به بازیکنان خانه ،ویلا ،خودروهای گران قیمت ، زمین ، سهام بدهند. ما همه چیز را زیر نظر داریم و مطمئنا با متخلفان به شدت برخورد خواهیم کرد.