اخبار ردیفی صفحه اصلی اخبار ویژه تصویری اسلایدی روابط عمومی

پیام هیات فوتبال آذربایجان شرقی در پی شهادت سردار سلیمانی

در پی شهادت سردار پرافتخار حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و شهدای همراه ایشان به ویژه مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس ، هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی پیامی صادر کرد.

بسم رب الشهدا و الصدیقین

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ

شهادت سردار سرافراز سپاه اسلام اسوه ایمان ، اخلاص ، شجاعت و ولایتمداری حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و رهبر عزیز انقلاب فرماندهی معظم کل قوا ،فرماندهان و همرزمان آن شهید والامقام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،جامعه ورزشی فوتبال کشور و همه ملت بزرگوار ایران تسلیت عرض مینماییم.

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام ، آسمانی شد.به محض شهادت ، ارواح طیبه و مقدس شهیدان ارواح مطهر سردار قاسم سلیمانی و شهدای همراه ایشان را در آغوش گرفتند.
سال‌ها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در میادین مبارزه با شیاطین و فرعونیان عالم و سالها آرزوی شهادت در راه خدا سرانجام سردار سلیمانی عزیز را به این مقام والا رسانید و خون پاک و مطهر او به دست شقی ترین آحاد بشری بر زمین ریخت.
بنا به فرموده مقام معظم رهبری شهادت پاداش تلاش بی‌وقفه او در همه این سالیان بود با شهادت سردار سلیمانی راه او متوقف و بسته نخواهد شد و قطعاً انتقام سختی در انتظار جنایتکارانی است که دست پلید خود را به خون سردار سلیمانی و دیگر شهدای حادثه آلوده کردند.
دشمنان اسلام باید بدانند که حفظ جهاد مقاومت با انگیزه بیشتری ادامه خواهد یافت و پیروزی قطعی در انتظار مجاهدان این راه است.

جامعه ورزشی فوتبال و ملت بزرگ و ولایت مدار ایران یاد و نام شهید عالی مقام سردار سلیمانی و شهدای همراه ایشان را بزرگ خواهد داشت و ما همراه با ملت بزرگ ایران اسلامی سوگواریم.
روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی