اجرائی کشوری

بوناچيچ سرمربي سپاهان شد

لوكا بوناچيچ به عنوان سرمربي تيم فوتبال سپاهان اصفهان انتخاب شد… نقل از سايت رسمي باشگاه سپاهان، پس از مذاكرات متعدد و برگزاري جلسه ده ساعته‌اي كه با حضور حسيني رئيس هيئت مديره و محمد رضا ساكت مدير عامل باشگاه فولاد مباركه سپاهان همراه بود، لوكا بوناچيچ رسما هدايت اين تيم را بر عهده گرفت.

در اين جلسه چند ساعته كه امروز برگزار شد توافقات لازم يك فصل با لوكا بوناچيچ مربي نام آشناي كروات صورت پذيرفت و وي از فردا فعاليت خود را در اصفهان آغاز مي‌كند.

مذاكرات مربوطه به صورت مستقيم با لوكا بوناچيچ صورت پذيرفت و قرارداد وي با رعايت مقررات سازمان ليگ منعقد و به امضاي طرفين رسيد.

به درخواست بوناچيچ، كريم قنبري مربي سپاهان به عنوان دستيار اول وي را همراهي مي‌كند.

در اين نشست از سوي طرفين بر حضور قدرتمند در رقابت‌هاي پيش‌رو به ويژه ليگ قهرمانان آسيا و بستن يك تيم با اقتدار تأكيد شد.

لوكا بوناچيچ كه قبلاً نيز هدايت تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان را برعهده داشته افتخارات متعددي همچون 2 قهرماني در جام حذفي باشگاه‌هاي ايران، يك نائب قهرماني آسيا و حضور در رقابت‌هاي جام باشگاه‌هاي جهان به همراه اين تيم اصفهاني را در كارنامه خود دارد.

به گزارش فارس سايت باشگاه سپاهان در حالي از انتخاب بوناچيچ به عنوان سرمربي اين تيم خبر داده كه اوايل هفته جاري مسئولان باشگاه شاهين بوشهر در نشست خبري اعلام كردند بوناچيچ سرمربي اين تيم شده و فصل آينده در بوشهر خواهد بود. پس از اين موضوع حجت‌الاسلام عليپور دبير ستاد رسيدگي به تخلفات حرفه‌اي فوتبال از احضار سرپرست شاهين بوشهر به سازمان ليگ به دليل انتخاب بوناچيچ خبر داده بود. عليپور البته توضيح بيشتري در اين باره نداده و فقط اعلام كرده بود كه افراشته سرپرست شاهين بوشهر بايد براي اداي توضيحاتي به سازمان ليگ بيايد اما امروز خبر توافق بوناچيچ با سپاهان اعلام شد.