اجرائی کشوری

به نشانه اعتراض در رقابت هاي ليگ آزادگان شركت نمي كنيم

مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز گفت: به نشانه اعتراض به راي فدراسيون، كميته انضباطي و استيناف… غلامرضا سمندر در گفت و گو با خبرنگاران ، اظهار داشت: دو امتياز بازي با نساجي كه با نتيجه مساوي به پايان رسيد حق تيم ما بوده و تمامي مدارك موجود در اين زمينه كه در اختيار فدراسيون نيز قرارداده شده، همگي به نفع گسترش فولاد است.
وي اضافه كرد: در صورتي كه كميته استيناف در بررسي مجدد اين پرونده عليه گسترش فولاد راي دهد از مسابقات كناره گيري خواهيم كرد.
سمندر گفت: اما در صورتي كه راي به نفع ما صادر شود براي فصل 92-91 تدارك خواهيم ديد چرا كه فرصتي براي حضور در ليگ برتر فصل آتي وجود ندارد.
مديرعامل باشگاه گسترش فولاد تبريز همچنين از ادامه روند پيگيري حقوق اين باشگاه از طرق قانوني خبر داد و افزود: فيفا يكي از راههايي است كه به آن سرزده ايم و شكايت جديد باشگاه از فدراسيون و راي صادره در فيفا به ثبت رسيده است.
وي اظهار داشت: باشگاه گسترش فولاد در حال تسويه حساب و صدور رضايت نامه به بازيكنان تيم فوتبال بزرگسالان است و روز گذشته نيز محسن فروزان دروازه بان تيم با گرفتن تسويه حساب و دريافت رضايتنامه به باشگاه تراكتورسازي ملحق شد.
سمندر در مورد ساير فعاليت‌ هاي اين باشگاه گفت: تمامي تيم ‌هاي ورزشي به غير از فوتبال بزرگسالان به فعاليت هاي ورزشي خود ادامه خواهند داد و وقفه اي در روند اين فعاليت ها به وجود نخواهد آمد.
تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز در مسابقات فصل گذشته ليگ دسته اول ايران با تيم هاي مس سرچشمه كرمان و آلومينيوم هرمزگان هم امتياز شد اما به دليل تفاضل گل كمتر نسبت به اين دو تيم و ايستادن در سكوي سوم گروه ب اين رقابت ها از صعود به ليگ برتر بازماند.
اين باشگاه قبل از اتمام اين رقابت ها، نسبت به استفاده بازيكن غيرمجاز خارجي توسط تيم نساجي به فدراسيون اعتراض كرد كه فدراسيون با در نظر گرفتن آراء كميته هاي انضباطي و استيناف، اين شكايت را رد كرد