اجرائی کشوری

به دنبال احتمال انصراف شاهين بوشهر از ليگ برتر

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر گفت: اگر باشگاه تصميم به انصراف از ليگ برتر داشته باشد، ما حرفي نداريم… حميد استيلي: از ابتداي فصل دايما با مشكل مالي روبرو بوده ايم، به گونه اي كه چندين بار پيش آمده است كه چند تن از بازيكنانمان به دليل مشكل مالي در تمرين حاضر نشده اند. با اين شرايط اگر تصميم باشگاه بر اين باشد كه تيم فوتبال شاهين بوشهر از ليگ برتر خارج شود ما تابع اين تصميم هستيم.

وي در همين رابطه با بيان اين كه مسائل فوتبال فني نيست، افزود: با وجود تمام مشكل هايي كه داريم، تمرين هايمان را انجام مي دهيم ولي فوتبال به غير از مسايل فني، با مسايل غير فني، روحي و رواني و مخصوصا مالي روبرو است، ما هم از ابتداي فصل با مشكل مالي دست به گريبان بوده ايم.

استيلي هم چنين با بيان اين كه با شرايط موجود كار كردن براي شخص آقاي كنگاني هم سخت است، اضافه كرد: در بين مديران استان، بيشترين كمك را آقاي صفايي بوشهري امام جمعه بوشهر به تيم ما كرده اند. هر بار كه به مشكل برخورده ايم ايشان به ما كمك كرده اند ولي ايشان هم تا حدي مي توانند به ما كمك كنند.

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر در ادامه با بيان اين جمله كه از همه بازيكنان تيم تشكر مي كنم تصريح كرد: با وجود تمام مشكل ها بازيكنان تيم به خاطر حفظ احترام كادر فني، آقاي مهاجراني و از همه مهمتر هواداران تيم، فداكارانه تلاش مي كنند و به همين دليل از آنها تشكر مي كنم.

وي در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه با وجود اين شرايط وضعيت تيم شاهين بوشهر در ديدار آينده خود در تبريز چگونه خواهد بود خاطرنشان كرد: براي بازي آينده هم طبق روال گذشته مان تمرين مي كنيم و سعي مي كنيم با تمام قوا به مصاف حريف برويم ولي شرايط تيم مشخص نيست، چون هنوز در اين باره با مديرعامل باشگاه صحبت نكرده ام.

استيلي هم چنين با بيان اين كه قراربود تيم شاهين بوشهر زير نظر شركت پارس جنوبي اداره شود، اظهار رد: تا همين دو سال پيش تيم فوتبال شاهين بوشهر زير نظر شركت پارس جنوبي فعاليت مي كرد و ابتداي فصل جاري هم قرار بود همين كار صورت بگيرد ولي متاسفانه اتفاقي نيفتاد. شهر بوشهر سرشار از منابع نفت و گاز است ولي متاسفانه مردم فوتبال دوست اين شهر از اين منابع سودي نمي برند.

وي در پايان از ديدار خود با كنگاني مديرعامل باشگاه شاهين بوشهر در آينده نزديك خبر داد و ابراز اميدواري كرد مشكلات مالي تيم اش سريعتر حل شود.