ریاست

بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی : استان آذربایجان شرقی دارای تجربیات بالا و ارزشمند برگزاری مسابقات در سطوح بالا و بین‌المللی است.

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان استان در نشست هماهنگی مسابقات فوتسال زیر بیست سال آسیا با تقدیر و تشکر از حسن انتخاب استان و شهر تبریز برای میزبانی این مسابقات، استان را دارای تجربیات بالا و ارزشمند در برگزاری مسابقات بزرگ بین‌المللی دانست و با اشاره به برگزاری مطلوب مسابقاتی همچون والیبال نوجوانان آسیا، تور دوچرخه سواری ایران آذربایجان و ده ها مسابقه آسیایی و بین المللی اظهار امیدواری کرد که این دوره از مسابقات نیز به نحو مطلوب برگزار گردد.
بهتاج در ادامه سخنان خود از حضور میهمانان رده بالای کنفدراسیون آسیا و یوفا استقبال کرده و حضور مسئولین رده بالای فوتبال جهان را در تبریز جهت نشان دادن پتانسیل ها و فرهنگ بالای این مرز و بوم جای بسی تامل و خوشحالی دانست.
مدیر کل ورزش و جوانان استان در ادامه از حضور و توجه نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا به جزئیات برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد بزرگ ورزشی تقدیر و تشکر کرد.