فوتسال

بهبود تفاضل گل و جشنواره گل گسترش فولاد تبريز / دبیری بازی برده را واگذار کرد

هفته چهارم ليگ برتر فوتسال باشگاه‌هاي ايران جمعه شب در تبریز در سالن 6000 نفری پورشریفی برگزار شد و تیم گسترش فولاد تبریز جشنواره گل به راه انداخت. تيم‌ها پس از استراحتي دو هفته‌اي به ميدان مي‌آيند و در يكي از شش مسابقه اين هفته تيم گسترش فولاد تبريز پذيراي تيم آرش‌بتن قزوين بود که این دیدار را 8 بر 2 از پیش روی برداشت.
گسترشي‌ها مقابل تيمي قرار گرفت كه در مكان دوازدهم جدول قرار داشت و اما تيم گسترش در جدول رده‌بندي پنجم است، اين تيم با چهار امتياز، پنج گل زده و شش گل خورده، در ابتداي ليگ با تعداد گل خورده بالا روبروست.
همزمان با اين بازي كه از ساعت 30/22 در سالن شش هزار نفري پورشريفي برگزار شد، تيم دبيري ميهمان گيتي‌پسند اصفهان بود که این بازی را به حریف خود واگذار کرد.
تيم گيتي‌پسند اصفهان كه صدرنشين سورپريز ليگ برتر 89-90 مي‌باشد، با دو گل خورده و هشت گل زده از آمار خوبي برخوردار بوده و هر چند كه در امتياز هفت با تيم منصوري قرچك مشترك مي‌باشد، اما مسلما تفاضل گل (6+) تيم گيتي‌پسند مي‌تواند بيانگر تفاوت بين دو تيم باشد.‏
تيم دبيري در رقابت مقابل “صدرنشين ميزبان” كار سختي را تجربه كرد و در حالی که در نیمه نخست 4 بر 1 از حریف قدر خود جلو بود بازی را 6 بر 5 واگذار کرد.