اجرائی کشوری

برگزاری کلاسهای آموزشی در استانهای کشور

کمیته آموزش از برگزاری دوره های آموزشی در استانهای کشور خبر داد… کمیته آموزش از برگزاری دوره های آموزشی در استانهای کشور خبر داد.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون،یک دوره کلاس آموزش ساختار و مدیریت پیشرفته تشکیلات فوتبال در آکادمی ملی فوتبال با حضور روسای هیات های فوتبال استانهای سراسر کشور برگزار می شود.این دوره از 2 الی 6 مرداد ماه درحالی آغاز می شود که مسئولین استانها تا تاریخ 20/4/90 باید مدارک خود را برای کمیته آموزش ارسال کنند.
یک دوره کلاس آوزشی مربیگری درجه C آقایان از روز گذشته آغاز و تا بیست و نهم تیر ماه به مدرسی پرویز رمضانپور خاکی در مازندران ادامه خواهد داشت.
گفتنی است، یک دوره کلاس آموزشی مربیگری درجه B کنفدراسیون فوتبال آسیابه مدرسی علی اکبر پور مسلمی از بیستم تیر ماه تا هشتم مرداد ماه در خوزستان برگزار می شود.
همچنین یک دوره کلاس مربیگری استعدادیابی فوتسال آقایان ازبیستم الی بیست و چهارم تیر ماه دراستان گیلان به مدرسی ناصر صالح برگزار می شود.
لازم به ذکر است، یک دوره کلاس مربیگری استعدادیابی آقایان به مدرسی حمید حاج اسماعیل زاده از سوم الی هفتم مرداد ماه در استان یزد برگزار می شود.