اخبار ویژه تصویری اسلایدی امور شهرستان ها روابط عمومی گزارش تصویری

برگزاری کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری برای روسای هیات های فوتبال شهرستان

کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری برای روسای هیات های فوتبال شهرستان های استان آذربایجان شرقی روز سه شنبه در سالن کنفرانس هیات فوتبال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری برای روسای هیات های فوتبال شهرستان های استان آذربایجان شرقی، امروز (سه شنبه) در سالن کنفرانس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

حاج جواد ششگلانی، رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در آغاز این کارگاه آموزشی با تاکید بر علمی سازی فوتبال در شهرستان های استان اظهار داشت:

“این اقدام در راستای تحقق یکی از مهمترین اهداف ما که تاکید بر علمی سازی فوتبال در شهرستان های استان آذربایجان شرقی انجام می گیرد. امید است با آموزش صحیح و فراگیری کامل این موضوع بسیار مهم شاهد افزایش ارتباطات بین هیات های شهرستان با هیات استان و فدراسیون فوتبال باشیم.”

دکتر آرش جابری، دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی نیز با ابراز امیدواری نسبت به اجرای کاملا موفق این طرح در کل شهرستان های استان یادآور شد:

“باعث خوشحالی است که راه اندازی اتوماسیون اداری هیات های فوتبال شهرستان های استان را شاهد هستیم. این اتفاق باعث خواهد شد تا حلقه فوتبال از شهرستان تا فیفا گسترش یابد و این یک اتفاق بسیار بزرگ و مثبت برای پیشرفت فوتبال مان خواهد بود.”