اخبار ویژه تصویری اسلایدی امور شهرستان ها جوانان روابط عمومی گزارش تصویری

برگزاری هفتمین فستیوال فوتبال شهرستان ها

هفتمین فستیوال فوتبال شهرستان ها با استقبال قابل توجه مدارس فوتبال و فوتبال آموزان استان برگزار و نفرات برتر توسط استعدادیابان منتخب انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، هفتمین فستیوال مدارس فوتبال شهرستان شبستر با مشارکت مدارس فوتبال این شهرستان برگزار شد. در مجموع حدود 200 فوتبال آموز مدارس فوتبال دارای مجوز فعالیت در رده های سنی زیر 12 سال، زیر 10 سال و زیر 8 سال جهت انتخاب تیم شهرستان به اجرای فستیوال پرداختند. در این فستیوال ۵ زمین بازی و ۳ کارگاه آموزشی شامل کارگاه حمل توپ، روپایی و چرخش با توپ وجود داشت. همچنین مراسم افتتاحیه این فستیوال با حضور دهقان، رییس اداره ورزش شهرستان شبستر و مدیران مدارس فوتبال و نیز انجمن اولیاء و مربیان برگزار شد. ارزیابی نفرات نیز توسط منتظر ظهور، استعدادیاب و بازرس مدارس فوتبال استان انجام گردید.

همچنین هفتمین دوره فستیوال شهرستان های استان با حضور مدارس فوتبال آذرشهر، اسکو و ایلخچی به میزبانی مدرسه فوتبال سالار خسروشاه (ورزشگاه تختی خسروشاه) و با شرکت 180 فوتبال آموز در چهار رده سنی زیر 14سال، 12سال، 10سال و 8سال با انجام 24 بازی و سه کارگاه روپایی، حمل توپ زیگزاگی و شوت روز شنبه 29 تیرماه از ساعت 9.30 الی 12.30 برگزار شد. دراین فستیوال صفا جو، نماینده و ارزشیاب هیات فوتبال استان و جمعی از مسئولان بخش خسروشاه از جمله شهردار، رئیس شورای شهر، ریاست اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال خسروشاه حضور داشتند. این مراسم پس از رژه تیم ها با قرائت قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران و سخنرانی رئیس هیات فوتبال آذرشهر آغاز و با رقابت فوتبال آموزان در چهار زمین پیگیری شده و با انجام 24 بازی بین مدارس فوتبال به پایان رسید. لازم به ذکر است که از بین فوتبال آموزان حاضر، نفرات برجسته جهت حضور در مرحله نهایی فستیوال شهرستانها انتخاب شدند.