اجرائی کشوری

برگزاری نشست کمیته تیم های ملی

نشست کمیته تیم های ملی بعد از ظهر امروز در دفتر رئیس فدراسیون با حضور کلیه اعضا برگزار شد… در این جلسه علی کفاشیان،مهدی محمد نبی،فریدون معینی،عباس ترابیان،احمد هاشمیان، امیر حسین حسینی،علی رضا علی،عبدالحمید احمدی،ملک آبادی، مهدی خراطی و منصوره درودیان حضور داشتند.

در این نشست درمورد برنامه تیم های ملی بحث و تبادل نظر شد که در نهایت حضور تیم ملی فوتبال زیر 15 سال در تورنمنت بین المللی ایتالیا از تاریخ 30فروردین تا 5 اردیبهشت ماه سال 1390 تائید شد.همچنین اردوی آمادگی تیم ملی جوانان در ترکیه از 5 شهریور تا بیستم شهرماه 89 مور تائید قرار گرفت.

گفتنی است، حضور تیم ملی فوتبال بانوان زیر 19 سال ایران در رقابتهای مقدماتی و انتخابی المپیک لندن با حضور تیم های ایران، بحرین، فلسطین، اردن و قطر نیز تائید شد که دور اول این مسابقات 27 اسفندماه امسال تا هفتم فروردین ماه سال 1390 خواهد بود و دور دوم این مسابقات از13 تا 22 خرداد ماه سال 1390 برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است؛حضور تیم ملی فوتسال بزرگسالان روسیه در ایران از 16 تا 20 آبانماه درایران و انجام 2 بازی دوستانه با تیم ملی فوستال ایران به تائید اعضا رسید.

در پایان معینی گزارش خلاصه ای از تشکیل جلسات کمیته فنی را به آگاهی اعضا رساند.