اجرائی کشوری

برگزاری مجمع عمومی سازمان لیگ حرفه ای

مجمع عمومی سازمان لیگ حرفه ای فوتبال در حالی صبح امروز با حضور کلیه اعضا برگزار شد که گزارش عملکرد برنامه های سازمان لیگ و برنامه های پیش رو مورد بررسی قرار گرفت… این مجمع که با حضور کفاشیان ،محمدی،نبی،کاظمی،فتح الله زاده ،ساکت،دهکردی،شاملی،جعفری،ملاحی،بهروان،خانم علیپور و بهمنی برگزار شد اعضا به بررسی موارد مختلف پرداختند.
کفاشیان در این نشست با اشاره به رشد فوتبال کشور و باشگاه های حاضر در لیگ ابراز داشت اگر باشگاه ها در رده های پایه فعالیت کنند و طرح تجاری شدن باشگاه ها استارت بخورد می توان شاهد رشد فوتبال و قسمتهایی که مربوط به سازمان لیگ و فدراسیون است به خوبی در این زمینه پیشرفته داشته و در پی بازدیدی که از باشگاه های لیگ برتری انجام داده ایم شاهد رشد موفقیت ورزش فوتبال بوده ایم .
سردار محمدی -رییس سازمان لیگ ضمن تسلیت به مناسبت ایام محرم گزارش عملکرد نیم فصل سازمان لیگ را ارائه کرد .
سردار محمدی گفت: برای اولین بار در فصل جاری یک برنامه کامل را طراحی کرده و مسابقات را بدون وقفه برگزار کردیم و اگر تورنمنت قطر برگزار نمی شد هیچ گونه تعطیلی یا لغو مسابقه نداشتیم.
وی در ادامه افزود:امیدواریم در پایان اردیبهشت ماه لیگ نهم به پایان برسد و خوشبختانه توانستیم برای اولین بار حق پخش تلویزیونی را بگیریم.
وی افزود:شرکت در جلسات AFC به همراه مدیران دو باشگاه استقلال و پیروزی ،رسیدگی به وضعیت استاندارد سازی ورزشگاه ها و تلاش به جهت افزایش امتیاز لیگ کشور در مسابقات قهرمانان آسیا به منظور حفظ سهمیه ایران ، ارائه منشور اخلاقی و تدوین آیین نامه انضباطی در منشور که حمایت شانزده باشگاه را به صورت کتبی دربرداشت تنها بخشی از مواردی بود که سازمان لیگ انجام داد.
کاظمی دبیر سازمان لیگ در ادامه نشست گفت:در بخشهایی مختلفی چون مقررات و آیین نامه نقل و انتقالات مشکلات کوچکی است و با توجه به سلایق مختلف در بخش بلیت فروشی نیز مشکلاتی وجود دارد که باید اصلاحات لازم در این زمینه ها صورت گیرد.
دهکردی نیز از مشکلات بلیت فروشی در خوزستان صحبت کرد وخواهان حل این مشکل در کشور شد.
ساکت نیز ضمن تشکر از سازمان لیگ و فدراسیون به منظور ارائه گزارش شش ماهه خواستار ارائه گزارش مالی شد و از مسئولین فدراسیون خواست تا به فوتبال پایه همواره توجه کنند چرا که معتقد است مسابقات فوتبال پایه از نظر زمان برگزاری درست برنامه ریزی نشده است .
بهروان در ادامه نشست از عدم حضور برخی هیات ها در مسابقات صحبت کرد و گفت:در برگزاری مسابقات مشکلات زیادی داریم و امیدوارم که با حل مشکلات بتوانیم رقابتهای درسته های مختلف را به خوبی برگزار کنیم.
سردار ملاحی نیز از سازمان لیگ به خاطر موفقیتش تشکر کرد و گفت:متاسفم از اینکه برخی ها نمی خواهند موفقیتها را ببینند و با زیر سوال بردن فدراسیون و سازمان لیگ قصد دارند فعالیتهای مثبت را زیر سوال ببرند.
سردار جعفری نیز از فعالیتهای سازمان لیگ و موفقیتهایش تشکر و قدردانی کرد .
خانم علیپور در خصوص فعالیت لیگ بانوان گفت :مسابقات بانوان را با مشکلات مختلفی برگزار می کنیم و متاسفانه شاهد عدم حضور تیم ها ی مختلف در مسابقات لیگ هستیم.
در پایان جلسه نیز سردار محمدی گفت:آیین نامه نقل و انتقالات باید اجرا شود و اگر خودمان آنرا انجام ندهیم کار پیش نمی رود .باشگاه ها و مربیان باید مشخص باشند تا تیم ها مسیر رشد و ترقی خودشان را طی کنند.