اجرائی کشوری اخبار ویژه تصویری اسلایدی امور شهرستان ها انضباطی بانوان جوانان داوران روابط عمومی ریاست فرهنگی فوتسال محلات مربیان

برگزاری جلسه دفتر بسیج ورزشکاران هیأت فوتبال استان با مسئولین بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، جلسه دفتر بسیج ورزشکاران هیأت فوتبال استان با مسئولین بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا ظهر امروز و پس از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این جلسه که با حضور سردار جواد ششگلانی، رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی، رحیم علمی، نایب رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی و تمامی مسئولین کمیته های این هیأت برگزار شد سرهنگ علیرضا نریمانی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا و آقای طاهری، جانشین بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا نیز حضور داشتند.

سردار جواد ششگلانی در آغاز این جلسه ضمن خوشامدگویی به میهمانان و تبریک هفته بسیج اظهار داشت:

“بسیج از دوران انقلاب تا به امروز نقش پررنگی در امنیت و اقتدار کشورمان داشته است و بسیار خرسندیم که در شاهد تاسیس بسیج ورزشکاران در هیأت فوتبال استان هستیم. من از تک تک مسئولین کمیته های هیأت فوتبال می خواهم که از این به بعد و پس از تعیین وظایف شان بخشی از زمان کاری خود را به امور بسیج هیأت فوتبال اختصاص دهند.”

سرهنگ علیرضا نریمانی، رئیس سازمان بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا نیز در این جلسه ضمن ابراز خوشحالی از این اتفاق گفت:

“بسیج ورزشکاران سپاه عاشورا آمادگی کامل خود را برای حمایت و یاری از هیأت فوتبال در این مسیر پسندیده اعلام می نماید. همه ما به خوبی می دانیم که بسیج تا به امروز چه تاثیرات مثبتی در کشور و منطقه ایفا کرده و هیچکس نمی تواند این حقایق را کتمان کند. ورزشکاران و به ویژه اهالی فوتبال که سازماندهی آنها را هیأت فوتبال بر عهده دارد جامعه گسترده ای هستند که بی شک حضورشان در بسیج می تواند سرمنشا خیر باشد.”