اجرائی کشوری

برگزاری بازی های خانگی فوتبال شهرداری در ورزشگاه اختصاصی

معاون ورزشی شهردار تبریز گفت: پس از حضور کارشناسان و تایید ورزشگاه اختصاصی باشگاه، از بازی آینده در این ورزشگاه میزبان حریفان خواهیم بود.
میرمعصوم سهرابی خبر از انتقال بازی های این تیم به ورزشگاه اختصاصی شهرداری در خیابان ورزش تبریز داد.
سهرابی درخصوص چگونگی اتخاذ این تصمیم اظهار داشت: با توجه به اینکه باشگاه تراکتور سازی اعتراضاتی به اداره ورزش و جوانان درخصوص افت کیفیت زمین یادگار امام(ره) داشته و از آنجاییکه این تیم در رقابت های باشگاه های آسیا حضور خواهد داشت، و زمین ورزشگاه باغشمال برای پیاده سازی تاکتیک های تیمی ما مناسب نبود تصمیم گرفتیم که از ورزشگاه اختصاصی خودمان در ادامه رقابت ها استفاده کنیم. زیرا که سبک فوتبال تیم ما طوری است که بیشتر روی زمین است و به همین خاطر کیفبت زمین تاثیر زیادی در نتیجه گیری تیم ما دارد.
وی افزود : بطوریکه همگان شاهد بودند که بعد از انتقال بازی های ما به یادگار امام، سه برد پیاپی کسب کردیم. با انتقال مکان بازی هایمان به ورزشگاه اختصاصی امکان حضور هواداران بیشتر نیز بیش از پیش فراهم شده است.
سهرابی درباره امکانات ورزشگاه اختصاصی شهرداری و اینکه آیا استانداردهای میزبانی رقابت های دسته اول را دارد یا نه عنوان داشت: این ورزشگاه از تمامی استانداردهای لازم برای میزبانی مسابقات لیگ دسته اول برخوردار است و ما با مکاتباتی با فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال استان داشته ایم، تاییدیه این امر را نیز دریافت کرده ایم و خوشبختانه پس از حضور کارشناسان و تایید ورزشگاه، از بازی آینده در این ورزشگاه میزبان حریفان خواهیم بود.
معاون ورزشی شهردار تبریز درخصوص شرایط تیم فوتبال شهرداری پس از شکست هفته گذشته مقابل نیروی زمینی تهران گفت: تیم در نیم فصل دوم روند روبه رشدی داشته، دربازی مقابل نیروی زمینی نیز بدلیل کیفیت نامطلوب زمین، بازیکنان نتوانستند تاکتیک های مورد نظر کادر فنی را روی زمین پیاده کنند. می توانستیم حداقل امتیاز را از این دیدار کسب کنیم که با بدشانسی مواجه شدیم.
یر معصوم سهرابی درباره وضعیت سایر تیم های ورزشی شهرداری تبریز در لیگ های مختلف کشوری اظهار داشت: خوشبختانه همانطور که اطلاع دارید تیم فوتبال ساحلی ما قهرمان لیگ برتر شد، فوتسال مان روند روبه رشدی دارد و هم اکنون جزو تیم های نیمه بالای جدول است و انشاا.. به دنبال رسیدن به جایگاه های بالاتر جدول خواهیم بود، تیم هندبال شهرداری هم اکنون جزو پنج تیم اول لیگ است. سهرابی در ادامه با اشاره به عدم نتیجه گیری تیم والیبال شهرداری در لیگ برتر عنوان داشت: متاسفانه این تیم انتظارات را برآورده نکرده و در حال علت یابی و آسیب شناسی این موضوع هستیم، طبق سیاست گذاری ما هدف تیم والیبال شهرداری در لیگ برتر امسال حضور در جمع چهار تیم بالای جدول بود که متاسفانه این امر محقق نشد. امسال که صد در صد در لیگ برتر خواهیم ماند ولی برای سال بعد بدنبال کشف و ترمیم نقاط ضعف هستیم. البته عمر تیم والیبال ما چهار سال بیشتر نیست، اما با این همه به نظر من تجربه اندوزی در دوسال حضور در لیگ برتر کافی است و از فصل آینده اگر بنا باشد تیمی در والیبال راهی لیگ برتر کنیم به طور حتم دنبال دفاع از شأن و حیثیت ورزش تبریز خواهیم بود. سهرابی در پاسخ به برنامه ورزش شهرداری تبریز برای سال آینده اظهار داشت: ما منتظر بررسی و تصویب بودجه پیشنهادی مان در شورای اسلامی شهر هستیم تا براساس آن نسبت به برنامه ریزی برای ورزش شهرداری در سال 92 اقدام کنیم. وی در ادامه افزود: رویکرد کلی برنامه ورزش شهرداری تبریز در سال آینده بیشتر معطوف به ورزش همگانی و کارمندی است.