اجرائی کشوری اخبار کمیته ها اخبار ویژه تصویری اسلایدی امنیت امور شهرستان ها انضباطی بانوان پزشکی جوانان داوران روابط عمومی ریاست فرهنگی فوتبال ساحلی فوتسال محلات مربیان مسابقات استانی

برگزاری آخرین جلسه کمیته های هیات فوتبال استان با ریاست

به گزارش روابط عمومی هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی، آخرین جلسه کمیته های هیات فوتبال استان با ریاست عصر روز شنبه بیست و ششم اسفند ماه با حضور روسا و اعضای کمیته های مختلف در سالن کنفرانس هیات فوتبال استان برگزار شد.

جواد ششگلانی رئبس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات یک ساله کمیته های مختلف به لزوم افزایش فعالیت و تلاش در بعضی موارد تاکید کرد. لزوم توجه بیشتر به مقوله درآمدزایی، فوتبال و فوتسال بانوان و حرکت در مسیر اهداف تعیین شده هیات فوتبال از جمله موارد مهمی بود که رئیس هیات فوتبال استان در صحبت های خود به آنها اشاره کرد.

دکتر آرش جابری، دبیر هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به فعالیت های انجام شده در طول سالی که پشت سر گذاشته شد به تشریح برخی قوانین و موارد مهم در راستای برنامه ریزی صحیح تر روسای کمیته های مختلف پرداخت.

لازم به ذکر است که در ادامه جلسه روسای کمیته های مختلف هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی به بیان اهم فعالیت های کمیته خود پرداختند.