اجرائی کشوری

برنامه هفته دوازدهم تا شانزدهم لیگ دسته دوم اعلام شد

به گزارش روابط عمومی هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی،برنامه مسابقات هفته دوازدهم تا شانزدهم و مسابقات معوقه هفته دهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:
هفته دوازدهم:
یکشنبه ۱۷ اسفند
شهرداری بندرعباس – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس
مس نوین کرمان – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد کرمان
ملی حفاری اهواز – ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز
مس شهربابک – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک
شهیدقندی یزد – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  نصیری یزد
شاهین بندرعامری تنگستان – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان
پاس همدان – شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
نفت امیدیه – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه
دوشنبه ۱۸ اسفند
اسپاد تهران – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  کشوری تهران
علم و ادب تبریز – سپیدرود رشت- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   اختصاصی شهرداری تبریز
امید گناوه – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سراجی گناوه
نفت و گاز گچساران – محتشم تبریز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا نفت گچساران
شهدا بابلسر – عقاب تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   علیزاده بابلسر
نیروی زمینی تهران – اترک بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران
در صورت عدم حضور تیم بادران تهران در مرحله چهارم جام حذفی و نتیجتا برگزاری دیدار تیم های بادران تهران –ملوان انزلی  از هفته ۱۷ لیگ دسته اول در روز دوشنبه ۱۸/۱۲/۹۹، این دیدار در روز سه شنبه ۱۹/۱۲/ ۹۹ برگزار خواهد شد.

هفته سیزدهم
یکشنبه ۲۴ اسفند
سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردارجنگل رشت
ایرانجوان بوشهر – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
عقاب تهران – مس شهربابک- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر
اتحاد کامیاران – مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  آزادی کامیاران
میلاد مهر تهران – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا اسلامشهر
سردار بوکان – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان
شهرداری ماهشهر – پاس همدان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهدا ماهشهر
دیدارهایی که ( دیدارهای شماره۱۷۲- ۱۷۳-۱۷۴-۱۷۵)  تیم های حاضر در آن در مرحله ۱۶/۱ جام حذفی که مقرر باشد در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفندماه برگزار شودحضور داشته باشند، مسابقه آنها در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند برگزار خواهد شد

دوشنبه ۲۵ اسفند
محتشم تبریز – اسپاد تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  شهرداری تبریز
شهرداری همدان – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
اترک بجنورد – نفت امیدیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  تختی بجنورد
شمس آذرقزوین – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین
شهرداری بم – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  ارگ جدید بم
فولادنوین اهواز- نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه   اختصاصی فولاد اهواز(در صورت حضور تیم فولادنوین در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی  ونیز برگزاری دیدار هفته هجدهم  تیم های فولاد خوزستان – گل گهر  سیرجان در لیگ برتر در روز چهارشنبه ۲۷ اسفند  تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸/۱۲/۹۹ تغییر خواهد یافت.)
ویستا توربین تهران – امید گناوه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه  غدیر تهران( در صورت حضور تیم دسته اولی بادران در دیدارهای مرحله چهارم جام حذفی در تاریخ های ۲۱ و ۲۲ اسفند، تاریخ برگزاری این دیدار به روز پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹ تغییر خواهد یافت.)

معوقه هفته دهم
۱۵یکشنبه  فروردین ۱۴۰۰
مس نوین کرمان – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶- ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
علم و ادب تبریز – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهرداری تبریز
میلاد مهر تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۶- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهیدقندی یزد – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه نصیری یزد
پاس همدان – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
امید گناوه  – اتحاد کامیاران- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سراجی گناوه
نفت امیدیه – سردار بوکان- ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه

هفته چهاردهم
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
شهرداری همدان – شهرداری بندرعباس  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ویستا توربین تهران – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران
محتشم (آذرکوثر) تبریز – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهرداری تبریز
سپیدرود رشت – مس نوین کرمان – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت
اتحاد کامیاران – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران
امید گناوه – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه
فولادنوین اهواز – اسپاد تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
شهرداری بم –  مس شهربابک  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه ارگ جدید بم
سردار بوکان – شهدا بابلسر  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیاء بوکان
شمس آذر قزوین – اترک بجنورد  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
میلاد مهر تهران – شهیدقندی یزد  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
عقاب تهران – پاس همدان  – ساعت ۱۶:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
شهرداری ماهشهر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
شاهین بندرعامری – نفت امیدیه  – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا اهرم

هفته پانزدهم
شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰
مس نوین کرمان – شهرداری همدان  – ساعت۱۹:۴۵ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
شهرداری بندرعباس – ویستا توربین تهران – ساعت۱۹:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
نفت و گاز گچساران – سپیدرود رشت – ۲۰:۱۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
ایرانجوان بوشهر – فولادنوین اهواز – ۲۰:۱۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد بوشهر
اسپاد تهران – اتحاد کامیاران  – ۲۰:۱۵ – ورزشگاه کشوری تهران
ملی حفاری اهواز – محتشم تبریز – ۲۰:۲۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد اهواز
علم و ادب تبریز – امید  گناوه- ۲۰:۴۰ – ورزشگاه شهرداری تبریز
یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
مس شهربابک – سردار بوکان  – ساعت۱۹:۵۰ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
اترک بجنورد – شهرداری ماهشهر  – ساعت ۲۰  – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
شهیدقندی یزد – شاهین بندرعامری  – ساعت ۲۰  – ورزشگاه ۱۹ نصیری یزد
شهدا بابلسر – میلاد مهر تهران  – ساعت ۲۰:۱۵   – ورزشگاه ۱۹ متعاقبا اعلام می گردد
نیروی زمینی تهران – عقاب تهران- ساعت ۲۰:۱۵   – ورزشگاه غدیر تهران
نفت امیدیه – شمس آذر (کاسپین) قزوین – ساعت ۲۰:۲۰   – ورزشگاه شهدا نفت امیدیه
پاس همدان – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰   – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

هفته شانزدهم
جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
امید گناوه – شهرداری بندرعباس  – ساعت ۲۰:۱۵   – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
ویستا توربین تهران-  مس نوین کرمان   – ساعت ۲۰:۱۵   – ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت – اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰   – ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهرداری همدان – نفت و گاز گچساران  – ساعت ۲۰:۳۰   – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
اتحاد کامیاران – ایرانجوان بوشهر  – ساعت ۲۰:۴۰   – ورزشگاه ملک نیا سنندج
فولادنوین اهواز – محتشم تبریز  – ساعت ۲۰:۳۰   – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
علم و ادب تبریز – ملی حفاری اهواز  – ساعت ۲۰:۴۵   – ورزشگاه شهرداری تبریز
شهرداری بم – نیروی زمینی تهران  – ساعت ۱۹:۴۵  – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
شهیدقندی یزد – نفت امیدیه – ساعت ۲۰- ورزشگاه نصیری یزد
عقاب تهران – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۱۵   – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر
میلاد مهر تهران – مس شهربابک   ۲۰:۱۵ شانزدهم شهدا اسلامشهر
شاهین بندرعامری – شهدا بابلسر   ۲۰:۱۵ شانزدهم متعاقبا اعلام می شود
شهرداری ماهشهر – شمس آذر قزوین ۲۰:۲۰ شانزدهم شهدا ماهشهر
سردار بوکان – پاس همدان ۲۰:۵۰ شانزدهم متعاقبا اعلام می گردد